
Чорний протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m із серії Carbon TPU
175 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: phabpro1
Солідно оформлений протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m у чорному кольорі в серії Carbon TPU.
Комплексна покупка від магазину Smartcase — це вигідно:

— серія чохлів Carbon TPU позиціюється як міцні протиударні бампери на повний розмір мобільного пристрою. Вставки у верхній і нижній частинах чохла імітують карбоновий матеріал, що додає родзинку у зовнішній вигляд ґаджета

— протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m виготовлений із міцного та стійкого до ударів, розтягуванням полімеру tpu ( термополіуретану). Чорний бампер Lenovo phab 2 pro pb2-690m легкий і зручний у використанні.

- завдяки нековзній поверхні, протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m у чорному кольорі в серії Carbon TPU добре лежить у руці, не вислизає, навіть попри свій розмір ( діагональ 6,4 дюйма)

- год— чорний бампер Lenovo phab 2 pro pb2-690m передбачає захист рідних кнопок фаблету від фізичного зносу та стирання. Пил не проникає всередину, клавіші без подряпин.
- , порівнюючи з полікарбонатними чохлами-накладками, протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m еластичний і не лопне під час удару або падіння. TPU добре поглинає удари, не рветься.

- в годерном бампер Lenovo phab 2 pro pb2-690m є всі необхідні роз'єми та отвори для зручної роботи з фаблетом.
Протиударний чохол бампер для Lenovo phab 2 pro pb2-690m у чорному кольорі в серії Carbon TPU доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку

Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота пристрою | 180 мм |
| Ширина пристрою | 89 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ екрану пристрою | 6.4 |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 6.4 дюймів |
- Ціна: 175 ₴







