
Кольорові метелики жіночий чохол Huawei T3 8 KOB-L09, чохол книжка TFC Butterflies
375 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3808
Дійсно барвистий і яскравий чохол книжка Метелики для Huawei T3 8 KOB-L09 у форматі TFC з магнітним замком

Комплексні пропозиції:
Комплект 2. Барвистий захисний чохол Huawei T3 8 KOB-L09 з захисним загартованим склом
Захисне скло дивитися з описом і фотографіями ( жміть на фото).
Бажаєте подивитись всі варіанти обкладинок чохла TFC для планшета Huawei T3 8 KOB-L09? Натискайте фотографію внизу!
Які можливості використання передбачені в чохлі-книжці TFC для використання з планшетом Huawei T3 8 KOB-L09 :
- дати відпочити рукам від утримання планшета і насолодитися переглядом фільму або відео матеріалу з гаджета в зручному положенні для очей.

- робота з текстом на Huawei T3 8 набагато зручніше в такому положенні ( на фото внизу). Також можна малювати пальчиками, комфортно для кисті руки.

Huawei T3 8 KOB-L09 чохол Метелика або з чого зроблений ультратонкий чохол книжка TFC:
- кольоровий варіант чохла створений для додання індивідуальності Вашого гаджету Huawei. Можливим це стало завдяки використання в якості обкладинки синтетичної еко шкіри на основі поліуретану. Еко шкіра не тільки красива, але і практична у використанні, міцна і вологостійка.

- мінімальне потовщення Huawei T3 8 KOB-L09 досягається за рахунок тонкого, але міцного полікарбонату. Він задіяний в основі аксесуара. Захищає гаджет від можливих подряпин.
Міцний бампер утримує планшет, не обмежуючи дисплей пристрою.

- чохол книжка Метелики для Huawei T3 8 KOB-L09 оснащений вбудованим магнітним замком, який забезпечує утримання обкладинки в закритому положенні.

Huawei T3 8 KOB-L09 чохол Метелики доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Тема Метелики |
- Ціна: 375 ₴








