Ніжний тони, приємний малюнок, ідеально для жінок — це Квітковий чохол-книжка Huawei T3 8 KOB-L09 в формате TFC в коже PU

Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei T3 8 KOB-L09 чехол Ніжні квіти з перехідником OTg Micro USB за 295 гривен
Otg micro usb-usb
Комплект 2. Квітковий чохол-книжка Huawei T3 8 KOB-L09 із захисним загартованим склом за 415 гривен
Захисне скло
Можна оцінити всі варіанти кольорів обкладинки чохла TFC KOB-L09 перед вибором остаточного варіанту? Натискайте світлину внизу!
Як розширити можливості використання планшета Huawei T3 8 KOB-L09:
— встановіть ґаджет у горизонтальному положенні, щоб набагато комфортніше дивитися фільми або шукати потрібну інформацію в інтернеті.

- складіть обкладинку в пірамідку та покладіть планшет Huawei T3 8 плашма. Отримавши режим для зручної роботи з тістом, для спілкування в соціальних мережах. Також можна помалювати.

Huawei T3 8 KOB-L09 чохол Ніжні квіти або з чого зроблений гарний чохол-книжка TFC:
- , щоб планшет Huawei T3 8 KOB-L09 став жіночнішим, візуально ніжним, як зовнішнє покриття використовується синтетична екошкіра на основі поліуретану. Вона міцна, зносостійка та красива.

- , щоб ґаджет мінімально потовщувався, але водночас був добре захищений від подряпин, не сильних ударів, з основі аксесуара застосовується полікарбонат.
Бампер із полікарбонату утримує планшет Huawei T3 8 і не обрамляє дисплей пристрою.

- цшинковий чохол-книжка Huawei T3 8 KOB-L09 у форматі TFC — це захисний аксесуар із вбудованим магнітним замком, який запобігає мимовільному відкриттю обкладинки.

Huawei T3 8 KOB-L09 чехол Ніжні квіти у форматі TFC доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
| Фіксація пристрою | у поликарбонатном бампері |
- Ціна: 265 ₴









