Оригінальний чорний чохол книжка для планшета Huawei Medipad M3 Lite 8, версії CPN-L09 CPN-W09, в красивій матовою еко шкірі PU з магнітною застібкою.
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei M3 Lite 8 чохол чорний з магнітом + функціональний перехідник OTG ( підключення usb носіїв і іншої периферії)
Комплект 2. Huawei M3 Lite 8 чохол чорний з магнітом + загартоване захисне скло 9H
Додати в замовлення скло, натискайте фото!

У нас у продажу також є зручні силіконові чохли, які охоплюють весь корпус гаджета. Натискайте на фото внизу!

Давайте детально розглянемо чорний чохол для Huawei Mediapad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09:
- важливе гідність чохлів TFC, є вбудований в обкладинку, магнітний замок, який утримує чохол Huawei M3 Lite 8 в закритому положенні. Це дуже зручно, коли планшет транспортується в сумці або рюкзаку;

- Huawei M3 Lite 8 чохол чорний з магнітом поміщає планшет у футляр полікарбонатного бампера, де мобільний пристрій впевнено "сидить" і не випадає. Дисплей весь у Вашому розпорядженні;

- міцна поліуретанова шкіра, або просто PU шкіра, що покриває захисний аксесуар із зовнішньої сторони, не пропускаючи вологу всередину пристрою;

- чорний чохол для Huawei Mediapad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 з матовою поверхнею мінімально забруднюється, забезпечує відмінне зчеплення з шкірою руки і додає солідності і так престижного планшету;

- щоб відео та фільми дивитися комфортно і зручно, Huawei M3 Lite 8 чохол чорний з магнітом можна трансформувати в підставку в горизонтальному положенні;

- для спілкування в соціальних мережах, щоб було зручно друкувати сториз, планшет Huawei Mediapad M3 Lite 8 можна встановити в такому положенні, як показано на фотографії внизу;

- чорний чохол для Huawei Mediapad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 - це відмінне рішення для захисту планшета, оптимізації використання технічних можливостей гаджета;
В магазині "Smarticase" також можна придбати кольоровий варіант обкладинки чохла книжки TFC. Для детального ознайомлення з варіантами, натискайте фотографію внизу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Ширина пристрою | 123 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Walk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
- Ціна: 390 ₴
- Спосіб упаковки: пузирчастий конверт











