Зручний і практичний чохол-книжка з чудовими можливостями для смартфона Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 купити в інтернет-магазині Smart Case за чудовою ціною

Якщо у Вас мобільний пристрій із назвою Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2, то Вам вкрай необхідний зручний чохол-книжка, який би не просто захистив телефон від ризиків пошкодження, а також доповнив можливості використання смартфона.
Хотіли б Ви приймати і відхиляти дзвінки без відкриття обкладинки чохла? Або переглядати повідомлення на екрані Вашого смартфона Xiaomi в будь-який момент, просто діставши мобільний з кишені? І водночас, щоб телефон захищений від можливих пошкоджень, а саме подряпин, ударів за дисплею, корпусом. Щоб принади зовнішнього середовища (волога, пил) не могли негативно впливати на Ваш ґаджет Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2. А в разі, якщо телефон впав, щоб у нього були шанси "вижити"
Тоді Вам необхідно купити чохол-книжка для Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 і розв'язати всі перераховані вище проблеми раз і назавжди!
Чохол із чудовими можливостями!
- Вікно View Cover - геніальне дизайнерське рішення, що дає змогу переглядати повідомлення на дисплеї Вашого смартфона Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2.
- Протиударний пластиковий бампер + міцна книжка — чудовий захист у разі падіння смартфона на тверду поверхню
- Магнітний замок — чохол не розкриється сам по собі в невідповідний момент у кишеньці, сумці тощо.

Купити чехол-книжка для Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт Новою поштою, Інтайму або Укрпошті
Чохол-книжка слугуватиме вірою й правдою, а Ви буде задоволені покупкою. Адже цей чохол максимально втілює всі побажання покупців про зручний сучасному чохлі.

Внутрішні розміри чохла, а саме бампера, точно відповідають розмірам смартфона Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2є отвори під камеру, динамік, функціональні роз'єми.
Розміри:
134 х 67 х 14 мм.
Колір чохла чорний
Зовнішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з красивого міцного матеріалу з оксамитовим відтінком - полиуретана.

Тримач смартфона, він же бампер, виготовлений із міцного еластичного пластику — полікарбонату. Тримач кріпитися до чохла в такому варіанті, що дає змогу використовувати чохол як підставку.

Купити чехол-книжка для Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 — розв'язати проблему захисту телефона оперативно та недорого! Ми робимо все для того, щоб Ви були раді купити!
Конструкція шкіряного чохла дає можливість фіксувати телефон Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 в положенні підставки. Можна в комфортному положенні дивитися відео або грати ігри, , а також дивитися фото.

Смарфтону Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 буде комфортно в цьому чохлі-книжці! Адже тут є все, що необхідно від зручного захисного чохла!
Купить чехол-книжка для смартфона Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 може кожен мешканець України!
Доставка Укріплої Новою Пікою й Інтаймом з оперативним відправленням!
Щоб купити чохол-книжка для Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 134 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi 2, 2s, Red Rice 2 |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в оригінальне паковання






