
Напівпрозорий силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 еластичний
299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUT5S1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Протиударний захисний бампер, силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 для реального захисту корпусу планшета від подряпин і потертостей.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Напівпрозорий силіконовий бампер Huawei T5 10 + багатофункціональний перехідник OTG Micro USB-USB - за 210 гривень
Додати перехідник Micro USB OTG замовлення. натискайте на фото!
2. Захисний силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 + захисне скло 9H за 379 гривень
Ознайомитися з усіма варіантами оригінальних чохлів для планшета Huawei Mediapad T5 10. Натисніть на фотографію внизу!
Силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 - це відмінне рішення зберегти цілісність корпусу планшета без істотної зміни габаритів і зовнішнього вигляду мобільного пристрою.
TPU матеріал дозволяє загинати бампер, натиснути на межі, при цьому не виявляється негативного впливу на міцність і цілісність захисного аксесуара. Захисний силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 міцно "сидить" на планшеті, не спадає і не злітає. Еластичність матеріалу дозволяє тривалий час використовувати бампер.
Напівпрозорий силіконовий бампер Huawei T5 10 виготовлений з матовим напиленням на задній стінці, що робить зовнішній вигляд планшета Huawei Mediapad T5 10 в tpu чохлі більш цікавим, ніж просто в прозорому бампері.
Захисний аксесуар виготовлений з необхідними отворами і роз'ємами, всі технічні можливості планшета будуть доступний для використання користувачем.
Для захисту рідних кнопок від фізичного зносу, захисний силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 виробляють з суцільними, литими кнопками. Це безумовна перевага TPU бампера.
Напівпрозорий силіконовий бампер Huawei T5 10 має чіпку, не слизьку поверхню, що покращує можливість утримувати вагомий гаджет в руках.
Силіконовий чохол Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase.com.ua
Оперативна доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 243 мм |
| Ширина пристрою | 164 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Товщина пристрою | 78 |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴














