Розумний чохол S view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD в білому кольорі купити в інтернет-магазині Smart Case за гарною ціною
Чому Вам так необхідний і буде корисний білий чохол s view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD?
— це більше, ніж просто захисний чохол
— розумний чохол, який дає змогу працювати зі смартфоном через дисплей у обкладинці
- модний і красивий аксесуар для сучасного власника смартфона Samsung S5
Купити білий чехол s view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD і розв'язати всі перераховані вище проблеми раз і назавжди!
Чохол із чудовими можливостями!
-
Вікно View Cover — чудове дизайнерське рішення, що дає змогу переглядати повідомлення на дисплеї Вашого смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, а також приймати та відхиляти дзвінки та використовувати інші функції смартфона S5
-
Міцна красива книжка й ударостійка задня кришка — чудовий захист, якщо смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD упадет на тверду поверхню
-
Розумна обкладинка S view cover у білому чохле — використовуйте смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD за новим!
-
Перед використанням необхідно видалити захисну плівку з дисплея чохла в білому чохлі!
Купити білий чохол s view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт Новою поштою, Інтайму або Укрпошті. Просто зробіть замовлення в економному магазині SmartCase
Білий чохол-книжка Samsung S5 буде надійним компаньйоном, а Ви будете задоволені покупкою. Адже цей чохол максимально втілює всі побажання покупців про зручний сучасному чохлі.
Внутрішні розміри білого чохла поєднуються розміром смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, є отвори під камеру та функціональні роз'єми.
Розміри:
142 х 73 х 10 мм.
Колір чохла — Білий ( Молочний)
Сторони обкладинки білого чохла S view cover виготовлені з штучної шкіри, поліуретану. Вона приємна на дотик, міцна.
Щоб одягнути білий чохол S view Cover на смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, необхідно зняти біля мобільного пристрою рідну задню кришкуі замість неї одягнути задню частину чохла.
Купити білий чохол S view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD ― розв'язати проблему захисту телефона і додати нові можливості в його використанні.
Смарфтону Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD буде комфортно в чохлі S view Cover! Адже він ідеально підходить для цього мобільного телефона!
Доставка Укрпошта Новою Поштою й Інтайм з оперативним відправленням!
Щоб купити білий чехол S view Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або зробити замовлення в магазині Smart Case на сайті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Пилозахищений |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Білий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 72.6 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розумна обкладинка Smart cover | Присутній |
| Необхідно зняти задню кришку смартфона | Так |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
- Спосіб упаковки: У роздрібному пакованні











