
Темний сірий чохол з обкладинкою орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) Самсунг таб а7 лайт), трансформер
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: origami_black_a7lite
Незвичайний варіант з приголомшливими можливостями для особистого використання вдома, на роботі, на навчанні - це темний сірий чохол з обкладинкою орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) SM-T220 SM-T225
Захисний чохол Ivanaks Origami Dark Grey виготовлений під такі моделі планшетів Самсунг:
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 3/32GB Gray (SM-T225NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTE 4/64GB Gray (SM-T225NZAF)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite Wi-Fi 3/32GB Gray (SM-T220NZAA)

Протиударний чохол трансформер Ivanaks Origami для Samsung Galaxy Tab A7 lite (8.7 дюймів) і його особливості будемо розглядати в ракурсі активного використання:
-
повноцінний броні варіант для практичної захисту планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite при падінні і і ударах. Еластичний футляр з TPU не боїться впливу сили, відмінно поглинає удари, створює захисний бар'єр з усіх 3-х сторін планшетного пристрою. Захисна обкладинка оберігає дисплей від впливу сторонніх твердих предметів, зсередини покрита ворсистою мікрофіброю;
-
зручний варіант для використання з мобільним пристроєм, Вага планшета в чохлі становить трохи більше 520 грам. В замін Ви отримуєте відмінну захист і розширення можливостей роботи з гаджетом;
-
вертикальне і горизонтальне положення зроблять процес читання, перегляду відео матеріалів, малювання набагато комфортніше. Підбирайте необхідний Вам варіант розташування дисплея, звільніть Ваші ручки від необхідності утримувати пристрій;
-
інтелектуальна система магнітів в обкладинці орігамі забезпечує утримування чохла Ivanaks Dark Grey закритим, дозволяє змінювати форму обкладинки і навіть примагнитить планшет до дверцят холодильника;
-
потовщені, протиударні кути футляра знижують до нуля ризик розбити найбільш уразливі частини планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite;
-
повністю оригінальний варіант, відповідність моделі за розміром, розташуванням отворів;
-
монолітний футляр не їсть і не руйнується від дії сили, з дублюючими клавішами гучності і включення планшетника Samsung;
-
матова шкіра PU з софт-тач поверхнею гарантує відмінне зчеплення з шкірою користувача, не вислизає з рук, приємна на дотик;
-
варіант з довгим терміном корисної служби, мінімальний знос TPU футляра з часом;
-
чохол з обкладинкою орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) SM-T220 SM-T225 - захисний аксесуар преміального класу;


Комплексний підхід в плані захисту Вашого планшета - це купити чохол трансформер Origami для Samsung Galaxy Tab A7 lite з загартованим склом, захистом для екрану від подряпин.
Ви економите, купуючи всі аксесуари в одному магазині, з відправкою однією посилкою.
Інформація про захисне скло на Samsung Galaxy Tab A7 lite доступна по посиланню, натискайте на зображення внизу
Відвідайте групу з найбільш цікавими варіантами чохол для планшета Samsung Galaxy Tab A7 lite, де представлені тільки реальні зображення товарів, натисніть на фотографію внизу!
Чохол з обкладинкою орігамі для Samsung Galaxy tab A7 lite (8.7) SM-T220 SM-T225 дозволяє повноцінно користуватися планшетом, уберегти пристрій новим якомога довше, змінити зовнішній вигляд гаджета під Ваші переваги. Найцікавіші особливості чохла Ivanaks Origami зображені на представлених фотографіях від магазину Смартікейс.





Щоб купити еко шкіряний чохол з обкладинкою трансформером для планшета Самсунг Галаксі таб А7 лайт, залишайте замовлення на сайті, пишіть на Вайбер або телефонуйте на контактний номер мобільного.
Відправка по Україні Нова пошта, , Укрпошта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 212.5 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A7 lite SM-T225 SM-T220 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 499 ₴











