Кошик
930 відгуків
Smarticase
+380 (67) 109-19-54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Захисні плівки для планшетів

Чому так важлива захисна плівка для планшета?

При щоденному або частому використанні планшета, ми невимушено залишаємо сліди своєї експлуатації на дисплеї пристрою – мікроподряпини. І це в кращому випадку. У гіршому – чітко видні повноцінні подряпини на дисплеї планшета. Адже планшет – пристрій мобільного сучасного життя. Планшет використовується поза стінами будинку, квартири, схильний до ризиків пошкодження. А найбільш вразлива його частина – дисплей, виконаний зі скла або пластмаси ( більш дешеві варіанти).

І якщо Вам важливо який стан буде у дисплея вашого планшета через місяць, півроку, рік – то Вам коштувати використовувати захисну плівку, глянсову або матову.

Глянцева плівка - ультра прозора плівка, що виконує функції захисту дисплея планшета.

Матова плівка – крім захисту ще має додаткову функціональність – антибликующие властивості, зменшення ефекту «залапанного» дисплея планшета. При цьому, незначно змінюється перенесення кольорів.

Що Вам більше підходить – захисна глянцева плівка або матова плівка, вибирати Вам. Але те, що плівка – важливий аксесуар будь-якого планшета, це без сумнівів.

Придбати якісні захисні глянцеві і матові плівки для планшетів Samsung, Asus, Lenovo, Dell, LG Ви можете в магазині SmartiCase.

1 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner