
Чохол книжка Amazon Fire hd 8 (2020-2024) 10-12 gen ivanaks hard галактика
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: galaxy_hard_amazonhd8_new
Цікаві зображення на обкладинці в кольорі, щоб змінити зовнішність планшета і підвищити його унікальність серед оточуючих предметів - чохол книжка для Amazon Fire Hd 8 2020-2024 років з магнітним утриманням кришки і твердим футляром.
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - обираємо у перемикачі забарвлень
Щоб оглянути всі можливі варіанти чохлів для планшета Amazon Fire hd 8 10-12 покоління, переходьте за посиланням і обирайте чохол своєї мрії. Тисніть на фотографію нижче!
Однакові назви але різні розміри планшетів - щоб не стикнутись із такою проблемою потрібно першочергово завжди переглянути номер моделі Вашого планшета, а вже потім шукати чохол для нього. Номера для перевірки надано нижче у списку:
-
Amazon Fire Hd 8 2020 - KFONWI
-
Amazon Fire hd 8 2022 - KFRAWI, KFRAPWI
-
Amazon fire hd 8 2024 - KFRAPW, KFRASWI

Захистити свій Amazon Fire HD 8 (2020-2024) за допомогою високоякісного загартованого скла! Оберіть бездоганний аксесуар для екрану, який ефективно протистоїть подряпинам та ударам і зберігає чутливість сенсорного екрану. Скористайтеся знижкою 20 гривень на покупку та подаруйте своєму планшету максимальний захист. Посилання на скло - під фото, тисніть на зображення!

Кольоровий чохол Ivanaks hard для Amazon fire hd 8 2022-2024 (KFRAWI, KFRAPWI) для дитини або жінки і його властивості:
-
Надійний захист: Міцна обкладинка створена з урахуванням потреб сучасного користувача – повністю огортає планшет на 360 градусів, слугує бар'єром від подряпин і не дуже сильних ударів;
-
Модний дизайн: Обкладинку оздоблено матовою шкірою PU, яка не лише додає стильності, а й забезпечує зручний і надійний хват, що безсумнівно є його перевагою;
-
Магнітна фіксація кришки для захисту сенсорного екрану від можливих пошкоджень під час транспортування в сумці чи кишені.
-
Точна відповідність моделі: Чохол Amazon fire hd 8 створено з врахуванням особливостей планшета, тому всі отвори у футлярі розташовані у потрібних місцях.
-
Функціональність та зручність: Завдяки смарт конструкції, 8ми дюймовий пристрій можна використовувати у режимі підставки – для перегляду відео, малювання або роботи з текстом, що робить його ще більш практичним і потрібним.


Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол книжка для Amazon Fire Hd 8 2020-2024 представлений у магазині "Smarticase" у різних кольорових оформленнях обкладинки, що дає Вам змогу підібрати варіант для жінки або дитини.
Залишайте замовлення у будь-який час доби на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 137 мм |
| Ширина пристрою | 202 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Amazon fire hd 8 2020, Amazon fire hd 8 2022, Amazon fire hd 8 2024 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Галактика |
- Ціна: 450 ₴








