
Захисний силіконовий чохол для Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 SM T116 T113 T111 T110, прозорий
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAMSIL01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Доступний варіант захисту планшета від потертостей, подряпин і можливих пошкоджень - захисний силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite відмінної якості
Відмінно підходить для таких модифікацій планшета Samsung galaxy Tab 3 Lite 7.0: SM-T116, SM-T113, SM-T111, SM-T110
Комплексне пропозиції:
Варіант 1. Samsung Sm t116 чохол силіконовий + міцне захисне скло 9H одній посилці за 350 гривень.
Щоб ознайомиться з характеристиками захисного скла для Самсунг Таб 3 лайт, натисніть на фотографію внизу
Силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite відмінно підійде Вам, якщо:
- Вам важливо зручність від використання планшета, його мінімальне потовщення
- планшет постійно в руках, Ви багато граєте, читаєте, активно відвідуєте інтернет сайти, малюєте на дисплеї пристрою
- Вам важлива доступна ціна на захисний аксесуар
- бажаєте убезпечити корпус пристрій від можливих пошкоджень
- віддаєте перевагу силіконовим чохлам. бамперам, накладкам
У виробництві захисного аксесуара використовується напівпрозорий силікон, Samsung Sm t116 чохол в міру еластичний і його можна одягти на пристрій навіть однією рукою.
Розмір чохла бампера точно поєднується з дизайнерським особливостями планшета Samsung galaxy Tab 3 Lite 7.0, передбачені всі необхідні отвори і роз'єми
Придбати силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite з доставкою по всій Україні!
Силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite перешкоджає ковзанню планшета в руках, що гарантує безпечне і зручне використання гаджета
Чохол повністю охоплює планшет Samsung SM t116 з усіх, максимально захищаючи корпус, бічні грані портативного мобільного пристрою
Верхній бортик силіконового протиударного чохла виступає над рівнем дисплея планшета, що також позитивно позначається на захист екрану, найважливішого елемента пристрою.

Задня стінка силіконового чохла має ефект матового напилення з внутрішньої сторони, напівпрозора

Силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite доступний варіант захисту планшета, демонструє фірмовий дизайн від Samsung, одночасно захищаючи пристрій від ушкоджень
Samsung Sm t116 чохол важить всього 42 грами
Вага 42 грами!
Придбати силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite ― придбати майже невагому захист планшета!
Для того, щоб придбати силіконовий чохол Samsung Tab 3 7.0 Lite достатньо оформити замовлення на сайті через кошик покупок або по звонкна контактний номер телефону!
Оперативна відправка Новою Поштою, Укрпоштою по всій Україні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 196 мм |
| Ширина пристрою | 113 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴









