
Темний синій чохол під шкіру для Huawei P Smart Plus + INE-LX1, бампер TPU еластичний
145 ₴
123,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PSPLUS1
Стильний красивий синій чохол для Huawei P Smart Plus INE-LX1 з оздобленням задньої стінки під шкіру, еластичний TPU бампер
Комплексна покупка від магазину Smarticase — це вигідно:
Скидка 15% на будь-яке 5d скло для дисплея смартфона Huawei P Smart Plus INE-LX1 під час купівлі оригінального м'якого чохла TPU для Huawei.

— як приємно відчувати в руці шкіряне покриття на бампері, навіть з огляду на те, що воно із синтетичної PU-шкіри. Матеріал красивий, вельми схожий на натуральну шкіру, Темний синій колір має дуже солідний вигляд і підходить для Huawei P Smart Plus і чорного та синього кольору;

- Huawei P Smart Plus чохол під шкіру в синьому кольорі мінімально потовщує смартфон. Тільки задня стінка бампера зроблена не тонкою, її товщина приблизно 2 міліметри. Це зроблено для того, щоб захистити від пошкодження тильну камеру пристрою, яка виступає за межі корпусу смартфона;


- захисний аксесуар виготовлений відповідно до дизайнерських особливостей Huawei P Smart Plus INE-LX1, розмір і отвори саме під зазначену модель;

- синій чохол для Huawei P Smart Plus INE-LX1 з оздобленням задньої стінки під шкіру виготовлений з TPU-основою. Вона еластична, не пластикова, а отже, не лусне під час удару. Пружність середня, не дуже м'який бампер;
- , щоб рідні кнопки смартфона не дряпалися в процесі активного використання та носіння в штанах, Huawei P Smart Plus чохол під шкіру синій виготовлений суцільним, без отворів для клавіш керування гучністю;

- Huawei P Smart Plus чохол під шкіру синій — це чудове рішення для захисту корпусу смартфона, коли ґаджетом користуються практично щомісячно та важлива ергономіка та комфорт;

- краї бампера щільно пристають до 2.5d екрана смартфона Huawei P Smart Plus. Це створює ефект чудового захисту корпусу мобільного пристрою. А щоб захистити та дорогий дисплей ґаджета, рекомендуємо наклеїти захисне 5d стекло.

Синій чохол для Huawei P Smart Plus INE-LX1 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Виробник | Huawei |
| Висота пристрою | 157.6 |
| Ширина пристрою | 75.2 |
| Товщина пристрою | 7.6 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | імітація фактури шкіри |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ екрану пристрою | 6.3 |
| Моделі телефона | Huawei P Smart + Plus INE-LX1 |
- Ціна: 123,25 ₴











