
Чорний протиударний чохол-книжка для Xiaomi Pocophone F1 (Покофон Ф1), з магнітним замком Shemax
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SHEMPF1
Один із найнадійніших чохлів книжок, Shemax чохол Xiaomi Pocophone F1 в чорному кольорі із захистом корпусу ґаджета 360 градусів
Экономия на комплекте от Smarticase!
Скидка 20% на захисне скло з повним клеєм (5d) під час купівлі будь-якого оригінального чохла Xiaomi Poco F1
Докладний опис по склу

Елегантне оформлення, чіткі лінії та красива обкладинка зі шкіри PU — це перше, що привертає увагу в чохлі Shemax. Xiaomi Pocophone F1 чохол Shemax — це оптимальний варіант для дбайливого власника ґаджета, якому, насамперед важливий захист дорогого смартфона.

Синтетична екошкіра PU прикрашає аксесуар зовні, не завжди можна відрізнити її від натуральної шкіри. Фактура однотонна, спокійна. Обкладинка не слизька та міцна, слугуватиме не один рік. Усередині обкладинки вбудований дуже міцний каркас, що забезпечує високий рівень захисту як для корпусу, так і для дисплея Xiaomi Pocophone F1.

Shemax чохол Xiaomi Pocophone F1 у чорному кольорі забезпечений механізмом вбудованого магнітного замка, який делікатно утримує обкладинку закритою, але не перешкоджає її відкриванню за потреби.
На внутрішньому боці можна побачити кишеньку для банківської картки, а також повнорозмірний силіконовий бампер, куди поміщається смартфон Xiaomi Poco F1.

Утримання обкладинки чохла Shemax у закритому положенні — це дуже зручно та запитане серед користувачів мобільної техніки.
Xiaomi Pocophone F1 чохол Shemax — це по-систеня протиударний аксесуар, та ще й із магнітним замком, Комбінація з міцної обкладинки та силіконового захисного бампера гарантує максимальний захист групком смартфона!

Для збереження рідних кнопок смартфона Shemax чохол Xiaomi Pocophone F1 у чорному кольорі виробляється з литими, суцільними кнопками в силіконовому бампері.

Не забули дизайнери про потребу користувачів періодично дивитися відеоконтент. Для цього передбачене горизонтальне встановлення Xiaomi Pocopfone F1, щоб звільнити руки.

Якщо Вас зацікавити чохол для Сяомі Покофон Ф1 у блакитному кольорі, натискайте на світлину внизу.
Xiaomi Pocophone F1 чехол Shemax доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | Shemax |
| Матеріал | Скло |
| Модель телефону | Xiaomi Pocophone F1 |
| Висота пристрою | 155.5 |
| Ширина пристрою | 75.2 |
| Товщина пристрою | 8.8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.2 мм |
| Висота | 155.5 мм |
| Глибина | 8.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.18 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | на магнітному замку |
- Ціна: 200 ₴











