
Чорний захисний чохол-книжка Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 від Shemax (Хуавей Ю6 Прайм)
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUY6P1
Захисний аксесуар, який забезпечує максимальний захист для корпусу та дисплея смартфона і водночас має симпатичний та стильний вигляд — це протиударний чохол Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 від Shemax у чорному кольорі
Экономия на комплекте от Smarticase!
Даруємо знижку 20% на гарне захисне скло з повним клеєм Full Glue під час купівлі будь-якого оригінального чохла Huawei ALU-L31 (Y6 Prime 2018)
Докладний опис по склу
Додати перехідник OTG Micro USB для розширення можливостей смартфона Y6 Prime 2018

Класичний дизайн чохла книжки, міцні (не тонкі) стінки, красива фактура обкладинки та стильне оформлення — це перші емоції на Huawei Y6 Prime 2018 чохол книжка Shemax у чорному кольорі.

Коли береш у руку смартфон Huawei Y6 Prime 2018, одягнений у броню чохла Shemax, відчувається впевненість у захисному аксесуарі. Приємна для рук і практична у використанні синтетична екошкіра PU, покриває чохол зовні, не даючи проникнути волозі всередину в девайсу.

Протовударний чохол Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 від Shemax постачається з вбудованим магнітним замком. Також усередині захисного аксесуара можна побачити кишеньку для платіжної банківської картки, що зручно для здійснення контактних безнадійних платежів у магазинах.

Магнітний замок додає комфорту від використання чохла Shemax, адже обкладинка не бовтається, а отже, чорний чохол Y6 Prime 2018 не відкриється мимовільно в кишені або сумці.
Huawei Y6 Prime 2018 чохол книжка Shemax у чорному кольорі складається з дуже міцної обкладинки та м'якого протиударного бампера, у якому зроблені всі необхідні отвори та роз'єми для використання мобільного девайса в чохлі.

Рідні кнопки смартфона Huawei Y6 Prime 2018 захищені від фізичного зносу та затирання, адже силіконовий бампер аксесуара виготовляється із суцільними, литими кнопками, що також захищає від проникнення пилу всередину.

Протиударний чохол Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 від Shemax надає можливість відпочити за переглядом відео на YouTube або фільму, водночас немає потреби утримувати смартфон у руках.

Дивіться також фотографії по золотистому чохлу книжкам Shemax, натискайте на світлину внизу.
Huawei Y6 Prime 2018 чехол книжка Shemax в черном цветеx доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Shemax |
| Висота пристрою | 152.4 |
| Ширина пристрою | 73 |
| Товщина пристрою | 7.8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 152.4 мм |
| Глибина | 7.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ екрану пристрою | 5.7 |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Моделі телефона | Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 |
- Ціна: 200 ₴












