
Кавовий (темний коричневий) чохол книжка Smart Vintage Deer (Олень) для Xiaomi Mi pad 4, mipad 4
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4S3
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Цікавий за кольором і оформлення, темний коричневий чохол Xiaomi Mi pad 4 Vintage Deer зі смарт обкладинкою smart/sleep та спрощеної можливістю установки планшета в горизонтальному положенні.
Повний опис з реальними фотографіями дивіться нижче по тексту.
Дивіться всі варіанти чохлів для Mi pad 4.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Вінтажний коричневий смарт чохол Xiaomi Mi Pad 4 Deer (Олень) + загартоване захисне скло за 475 гривень.
Додати скло на замовлення
Основні особливості чохла Vintage Deer для використання з планшетом Xiaomi Mi pad 4:
- оригінальний підхід до оформлення обкладинки чохла, вдале рішення в створенні фактури як у книги;
- поверхня матова, не мазкий і практично не брудниться;
- присутні тиснення і логотипи, написи, що робить зовнішність аксесуара, а надалі і планшета Xiaomi Mi pad 4, оригінальним і унікальним;
- смарт обкладинка чохла Vintage Deer, яка занурює екран гаджета в автоматичний сон при закритті чохла;
- процес установки планшета Xiaomi Mi pad 4 в горизонтальне положення, щоб подивитися кіно або відео ролик, займає не більше 2-4 секунд;
- на 100 % доступний для використання дисплея Mi pad 4, 8 дюймів. Нічого не заважає працювати з планшетом;
Для кращого сприйняття, розглянути детально коричневий чохол Xiaomi Mi pad 4 Vintage Deer зі смарт обкладинкою можна на запропонованих нижче фотографіях від магазину Smarticase.



Вінтажний коричневий смарт чохол Xiaomi Mi Pad 4 Deer зроблений із сучасних захисних матеріалів:
- зовні використовувався поліуретан, який ще носить назву еко шкіри PU;
- всередині є покриття сірого кольору, на дотик прогумоване;
- бампер - футляр являє собою міцний полікарбонат;
Якщо Вас цікавить інший колір обкладинки оригінального чохла Deer, натисніть на фотографію внизу
Коричневий чохол Xiaomi Mi pad 4 Vintage Deer зі смарт обкладинкою доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴










