
Чорний силіконовий чохол бампер Slim TPU для Lenovo Yoga Tablet 2 1050F 1050L
295 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SIL10501
Повноцінний захисний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1050F, діагональ 10.1 дюйма.
Колір чорний.
УВАГА — ЧОХОЛ НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ LENOVO YOGA SMART TAB 2019 року!
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Чорний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet 2 1050 + перехідник OTG Micro USB-USB за 299 гривен
Додати otg на замовлення
2, Повноцінний захисний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1050F у комплекті із захисним оригінальним склом 9H за 459 гривень.
У продажу є й інші забарвлення, уточнюйте за дзвінком на 0671091954
Повноцінний захисний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1050F — це мінімальна зміна габаритів планшета, чудовий захист корпусу від подряпин, м'яка броня для планшета.

Що потрібно знати про чорний чохол Slim TPU:
Детальний огляд на чорний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet 2 1050 від магазину Smarticase тощо.





Повноцінний захисний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1050F доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною
-
-
захисний матеріал покриває корпус планшета, там, де це необхідно та можливо, на увазі технологічні особливості планшета.
-
м'який TPU краще за інших "поймає" форму планшета Lenovo Yoga Tablet 2, добре сидить і не злітає, виготовлений точно за корпусом ґаджета.
-
чорний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet 2 1050 виробляється із закритими кнопками, що дає змогу зберегти новизну та цілісність рідних клавіш пристрою.
-
бортик по краю дисплея слугує бампером між склом планшета та твердою поверхнею, що підвищує шанси зберегти цілісність екрана у разі падіння планшета Lenovo Yoga Tablet 2 10.
-
наявні всі необхідні отвори для камери, роз'ємів
-
повноцінний захисний силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 2 1050L 1050F слугуватиме довго з огляду на особливості матеріалу TPU
-
нековзна поверхня, добре лежить у руці.
-
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Ширина пристрою | 183 мм |
| Товщина пристрою | 7.2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 295 ₴







