
Протиударний чохол RAY Safebook для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (W09) з малюнком Сова
530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RATT3101
Максимально захищений чорний чохол книжка з малюнком для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 (W09) для реального захисту планшета.
Модель чохла - RAY Safebook OWL, темна обкладинка з зеленуватим відтінком
ДИВИМОСЯ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДАЛІ.
Економна покупка в магазині Smarticase:
1. Кольоровий протиударний чохол книжка для Huawei T3 10 AGS-L09 + загартоване захисне скло 9H. Знижка на скло 15 гривень!
Додати скло на замовлення - ЖМІТЬ НА ФОТО!
Більше 10-ти варіантів оригінальних чохлів ( бамперів і книжок) для планшета Huawei Mediapad T3 10, натисніть на фотографію внизу.
Захищений темний чохол Сова для Хуавей Медиапад Т3 10 9,6 з силіконовим бампером і магнітним замком далі в описі розглянемо детально:

- ймовірно, самий надійний чохол для планшета Huawei Mediapad T3 10 9.6 з можливих чохлів-книжок. Міцна обкладинка з PU і не тонкий TPU бампер створюють захист для гаджета на 360 градусів. Це ідеальний варіант для дитини до школи;
- закриття кнопки в TPU бампері не дадуть вологи і пилу шансів проникнути всередину пристрою. Рідні кнопки планшета Huawei Mediapad T3 10 збережуться як нові;
- кольоровий протиударний чохол книжка для Huawei T3 10 AGS-L09 дуже простий у використанні, мобільний пристрій швидко можна встановити в горизонтальне положення для комфортного перегляду відео. Ваші руки будуть вільні;

- два варіанти нахилу дисплея дозволяють працювати з планшетом в зручному для Вас положенні;
- магнітна застібка з малюнком грають двозначну роль. По-перше, її завдання утримувати обкладинку закритою, коли це необхідно користувачу, наприклад, при доставці пристрої додому в сумці або портфелі. По-друге, малюнок на магніті створює унікальний зовнішній вигляд для планшета, він стає впізнанним;

- поверхню з поліуретану (PU) не збирає пил, бруд і мінімально брудниться. захищений чорний чохол книжка з малюнком для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 - це практичний аксесуар як для дитини, так і для дорослої людини;
- товщина чохла в закритому положенні, з поміщеним усередину планшетом на пару міліметрів більше товщини самого мобільного пристрою, що робить аксесуар зручним для роботи;
Детальний фото огляд на кольоровий протиударний чохол книжка для Huawei T3 10 AGS-L09 від магазину Smarticase.






Захищений темний чохол книжка з малюнком для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 у варіанті RAY Safebook OWL доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase.
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 229.8 мм |
| Ширина пристрою | 159.8 мм |
| Товщина пристрою | 7.95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | малюнок з совою |
| Особливість кольору | c зеленим відливом |
| Діагональ | 9.6 дюймів |
- Ціна: 530 ₴











