Кошик
888 відгуків
Smarticase
+380671091954
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Xiaomi Redmi Note 9 Pro (Xiaomi Note 9s)

Черговий хіт продажу від компанії Xiaomi, бюджетний за ціною, але продуктивний по начинці, смартфон Xiaomi Redmi Note 9 pro і його урізана версія Xiaomi Redmi Note 9s. По розмірах смартфони ідентичні, а от по начинці є невеликі відмінності по камерах.

У комплекті зі смартфоном іде фірмовий силіконовий чохол-накладка, який практично не захищає мобільний пристрій від ударів. Це такий собі маленький презент для користувача смартфона Xiaomi Redmi Note 9 pro при купівлі гаджета. Більшість власників мобілки купують собі інший чохол бампер або чохол книжку ( під свої потреби).

Магазин "Smarticase" відомий своєю любов'ю до хорошим фабричним чохла-книжками з відмінним підбором матеріалів і кольорів.

Выбрать надежный чехол книжка для Xiaomi Redmi Note 9s можно среди вариантов от производителя Ktry и его магнитного чехла-портмоне.

При покупке оригинального чехла Redmi Note 9s (Xiaomi Redmi Note 9 pro) предоставляется хорошая скидка на фирменное защитное стекло Super D от известного мирового производителя защитных стекол - компании Mietubl.

Детальний огляд на чохол Xiaomi Redmi note 9 pro з детальним фотографіями в живу надає для відвідувачів магазин "Smarticase".

Знижки при покупці від 2-х одиниць товару!

Безкоштовна доставка для замовлень від 650 гривень!