
Протиударний синій чохол книжка з силіконом для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) Soft Blue
445 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mpad4pl14
Цікавий колір, повноцінний захист всього планшета, силіконова основа задньої стінки робить протиударний синій чохол книжка з силіконом для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) Soft Blue для користування і захисту гаджета.
Особливості: бампер з TPU ( силікон), розумна обкладинка з функцією smart sleep. охоплення планшета з усіх боків.
Колір обкладинки - темний синій
Купуйте з економією в "Smarticase":
1. Оригінальний синій смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 на силіконі з захисним склом 9H
Зручним доповненням буде стилус-авторучка. Натискайте на фото внизу, щоб додати ручку замовлення.
Кольорові і однотонні чохли, м'які бампера з підставкою і інші цікаві варіанти доступні для вибору і перегляду в магазині "Smarticase". Натисніть на фотографію внизу.
Для перегляду чохлів для молодшої версії планшета. а саме для Xiaomi Mi pad 4 plus, натискайте на зображення внизу.
Функціональна обкладинка, продуманий до дрібниць дизайн, відмінна захист для всього корпусу і дисплея і красивий темний синій колір - такий він, протиударний синій чохол книжка з силіконом для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) Soft Blue.

Давайте ознайомимося з особливостями чохла Soft Blue:
- 3-х складова обкладинка зручна в обігу, може приймати форму пірамідки для фіксації планшета Xiaomi Mi pad 4 Plus в потрібному положенні під конкретну задачу ( читання, малювання, набір тексту);
- планшет Mi pad 4 plus 10.1 повністю захищений в чохлі Soft Tpu. Бампер охоплює весь корпус, зі всіх сторін, а обкладинка піклується про захисту крихкого скляного дисплея;
- рідні клавіші управління гаджета ( гойдалка гучності і кнопка живлення) захищені від неминучого фізичного зносу, Подряпини і відколи не з'являтися на поверхні кнопок, так як силіконовий футляр суцільний з м'якими кнопками;
- захист від виникнення мікроподряпин на поверхні екрана Сяоми Мі пад 4 Плюс досягається за рахунок ворсистого шару на вуутренней поверхні обкладинки чохла Soft Blue;
- оригінальний синій смарт чохол для Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 на силіконі занурює гаджет в автоматичний сон, як тільки чохол закрити. Це зручно для користувача і корисно для батареї планшета;
- дивитися фільм і ролик в YouTube набагато зручніше в горизонтальному положенні планшета Mi pad 4 Plus 10.1. Складе обкладинку в підставку і насолоджуйтесь переглядом;
Вся краса і можливості чохла Soft Blue представлені на детальному фотообзоре від магазину "Smarticase"!






Протиударний синій чохол книжка з силіконом для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) Soft Blue доступний для придбання в інтернет-магазині "Smarticase".
Залишайте замовлення на сайті smarticase.com.ua або телефонуйте на контактний номер телефону ( дивіться на сторінці).
Оперативна відправка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувацькi характеристики | |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 445 ₴











