Зручний і практичний захисний аксесуар, що захищає корпус планшета на 360 градусів - це синій смарт чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 8.0 c силіконом Soft Blue.
Особливості: розумна обкладинка з підтримкою автосна, силіконова основа футляра-держателя, захист для дисплея, еко шкіра PU зовні обкладинки.
Купуйте комплекти і економте гроші в магазині "Smarticase":
1. Темний синій чохол книжка Soft Tpu для Xiaomi Mi pad 4 з розумною обкладинкою з захисним повноцінним склом
Ціна комплекту 499 грн.
Щоб отримати знижку на скло 2.5d, переходьте на сторінку товару, натискайте на фотографію захисного скла Mi pad 4 8.0
Більше 30-ти варіантів оригінальних чохлів, різні кольори та функції, тільки найкраще і відібране для Xiaomi Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу.
Приємна поверхня, глянцевий ефект обкладинки, прекрасна захист для корпусу і дисплея планшета XiaomiMi pad 4, смарт магніт Sleep/wake виділяють і роблять особливим синій смарт чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 8.0 c силіконом Soft Blue.

Головні особливості та можливості чохла Soft Blue для планшета Сяоми Мі пад 4 8 дюймів :
-
корпус гаджета закритий з усіх боків, мінімальний ризик пошкодити планшет при активному використанні;
-
міцна обкладинка з 3-х сегментів може приймати форму пірамідки і бути задіяною в установці Xiaomi Mi pad 4 у функціональних позиція (читання, набір тексту і повідомлень, малювання і гра на фортепіано в додатку);
-
висока стійкість до ударів та пошкодження;
-
темний синій чохол книжка Soft Tpu для Xiaomi Mi pad 4 з розумною обкладинкою полегшує використання планшета. Наприклад, при закритті чохла автоматично відбувається блокування екрана;
-
глянсова обкладинка виглядає цікаво і незвично, мінімально брудниться, стійка до проникнення вологи. А весь секрет у властивостях матеріалу, а саме еко шкіри PU;
-
свобода рук і комфортний зоровий контакт з екраном Xiaomi Mi pad 4 8.0 завдяки горизонтальній установці пристрою;
-
синій смарт чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 8.0 c силіконом збереже кнопки управління гаджетом новими й гарними. Завдяки литим кнопкам в силіконовому бампері, кнопка управління гучністю і кнопка включення планшета, будуть цілими і неушкодженими;
-
захисна ворсиста поверхню на внутрішній частині чохла Soft Blue;
Темний синій чохол книжка Soft Tpu для Xiaomi Mi pad 4 з розумною обкладинкою буде відмінним доповненням для планшета, прикрасить і захистить його. А далі дивіться детальний фото огляд від інтернет магазину smarticase.com.ua.








Протиударний синій чохол книжка Soft Blue для Xiaomi Mi pad 4 8.0 складається з сучасних міцних матеріалів:
- синтетична еко шкіра захищає обкладинку від зносу зовні;
- ворсиста поверхню всередині обкладинки оберігає дисплей від мікроподряпин;
- силіконова основа, еластичний, в міру м'який бампер утримує корпус планшета Xiaomi Mi pad 4 8.0;
Синій смарт чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 8.0 c силіконом Soft Blue купити в магазині smarticase.com.ua
Телефонуйте на вказаний номер телефону або залишайте замовлення на сайті!
Відправка по всій Україні перевізниками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 325 ₴












