
Xiaomi Mi pad 4 Gold чохол книжка золотий розумний з силіконовим бампером Soft TPU
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4SIL5
Приємний колір, спокійний і не мазкий (завдяки особливостям матеріалу обкладинки) в парі з розумною функцією і протиударними властивості виділяють Xiaomi Mi pad 4 Gold чохол книжка золотий розумний з силіконовим бампером Soft TPU.
Особливості: глянцева обкладинка з відмінною тактильністю, силіконова основа чохла книжки, обкладинка smart tri-fold, захист на 360 градусів.
Купуйте комплекти і економте гроші в магазині "Smarticase":
1. Золотий чохол книжка Soft Gold для Xiaomi Mi Pad 4 4/64 Wi-Fi Gold в одній посилці з захисним загартованим склом 9H 2.5 d всього за 470 грвеньі.
Щоб знижка на захисне скло була сформована у Вашому замовленні, переходьте на сторінку товару, а для цього натисніть на фотографію нижче.
Великий вибір оригінальних чохлів в плані розміру, форм-фактора і кольорового оформлення. Бажає подивитися всі варіанти? Тоді натисніть на фотографію внизу.
Красивий золотистий колір з глянцевим ефектом створює враження дорогого чохла, який, за фактом, дійсно дуже гарний для роботи з планшетом Xiaomi Mi pad 4.

Найважливіше,що обов'язково потрібно знати про Xiaomi Mi pad 4 Gold чохол книжка золотий розумний з силіконовим бампером:
-
одетый в чехол Soft Gold, планшет Xiaomi Mi pad 4 приобретает силиконовую противоударную броню на весь корпус, а для защиты экрана есть умная обложка smart tri-fold;
-
особенность структуры и соединения пластин в обложке smart tri-fold, позволяет устанавливать планшет Ми Пад 4 в разных положениях. Будь-то необходимость печатать тест для публикации или пост в Facebook или желает просто комфортно посмотреть фильм на гаджете в свободное время;
-
высокая степень защиты планшета Xiaomi Mi pad 4 от разрушения которое просто неизбежно будет, если пользоваться гаджетом "голым", то есть без защитной обложки;
-
золотой чехол книжка Soft Gold для Xiaomi Mi Pad 4 4/64 Wi-Fi Gold наделен магической функцией блокировать дисплей устройства при закрытии обложки. Фактически, использовать кнопку power уже не нужно, когда открываете или закрывает обложку smart tri-fold;
-
практичный материал обложки, а именно синтетическая эко кожа PU, обеспечивает длительный полезный срок службы чехла Soft Gold, защищает от проникновения влаги внутрь к планшету Xiaomi Mi pad 4;
-
комфортный просмотр видео материалов при горизонтальной установке гаджета;
-
Xiaomi Mi pad 4 Gold чехол книжка золотой умный с силиконовым бампером предохраняет родные кнопки планшета от неизбежного разрушения и порчи. Все благодаря литым кнопкам в силиконовом бампере;
-
приятная защитная поверхность с эффектом ворса на внутренней части обложки для защиты экрана изнутри;
Золотой чехол книжка Soft Gold для Xiaomi Mi Pad 4 4/64 Wi-Fi Gold наглядно продемонстрирован на живом фотообзоре от магазина "smarticase".








Золотистый чехол для Xiaomi Mi pad 4 8.0 в варианте Soft Gold производят в Китае на фабрике из совренных материалов:
- эко кожа PU для защиты фронтальной части гаджета;
- в меру мягкий защитный бампер для защиты всего корпуса Mi pad 4;
- ворсистая поверхность на обложки внутри для защиты дисплея от микроцарапин;
Xiaomi Mi pad 4 Gold чехол книжка золотой умный с силиконовым бампером Soft Gold можно смело покупать в магазине smarticase.com.ua и быть уверенным в качестве и оригинальности продукции.
Принимаем заказы через контактный номер телефона и через сайт!
Отправка по всей Украине наложенным платежом возможна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра PU, силікон |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 300 ₴











