
Веселий чохол-книжка з кубиками для Lenovo Tab 4 10 TB X304F X304L
339 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB41006
Геометричний візерунок, вдало підібрані відтінки та кольори, ультратонке виготовлення і смарт обкладинка роблять веселий чохол-книжка з кубиками для Lenovo Tab 4 10 TB X304F X304L чудовим варіантом для дітей і дівчат.
Особливість: захист від мимовільного відкриття чохла, міцна шкіра PU, смарт-функційне блокування дисплея, веселе оформлення.
Колір обкладинки — кольорові кубики (Color Blocks)
Варіант чохла - Smartbook
Істотна економія на комплект в магазині "Smarticase":
1. Захисний кольоровий чохол для дитини на Lenovo Tab 4 10 LTE Wi-Fi (X304) купити, додавши в замовлення захисне скло 9H.за 484 гривні.
Натискайте на зображення внизу, щоб подивитися характеристики захисного скла!
Функціональний стилус-авторучка в продажу в магазині "smarticase"
Гарний вибір чохлів із малюнками та захисних бамперів із силікону в магазині "Smarticase", натискайте на фото внизу, щоб подивитися все!
Ненав'язливе оформлення, гарна видимість обкладинки на великій відстані, гарні захисні можливості для планшета — веселий чохол-книжка з кубиками для Lenovo Tab 4 10 TB X304F X304L, з яким Вашій дитині або дівчині буде зручно працювати з ґаджетом.

Пройдіться за характеристиками чохла smartbook:
— підібрана кольора та оформлення максимально відповідають критеріям "позитивний", "веселий". Захисний кольоровий чохол для дитини на Lenovo Tab 4 10 LTE Wi-Fi (X304) збереже цілісність ґаджета та буде корисним користувачеві;
— обкладинка tri-fold smart не тільки оберігає дисплея планшета від ударів і руйнування. Її структура дає змогу фіксувати горизонтальне положення Lenovo tab 4 10, а також позицію для зручної роботи з текстом ( кут 35-40 градусів);
— планшет Lenovo Tab 4 10 LTE щільно утримується полікарбонатним бампером. Особливість футляра в тому, що екран не перекривається нічим, не обмежується корисна площа;
- веселий чохол-книжка з кубиками для Lenovo Tab 4 10 TB X304F X304L подарує можливість комфортно читати або дивитися мультфільми без потреби утримувати -10ти дюймовий планшет у руках;
- є магнітний замок для утримання обкладинкою закритою;
- корисна функція smart sleep/wake знімає потребу використання кнопки живлення на планшеті Lenovo tab 4 10 LTE;
Живий фото огляд приготував магазин "smarticase", щоб було максимально зрозумілий защитний кольоровий чохол для дитини на Lenovo Tab 4 10 LTE Wi-Fi (X304) перед виконанням замовлення.





Для оперативного надсилання чохла розмістіть замовлення на сайті магазину smarticase.com.ua або за дзвінкою на контактний номер. Є також і Viber (0932060017).
Веселий чохол-книжка з кубиками для Lenovo Tab 4 10 TB X304F X304L буде чудовим другом для Вашого планшета.
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Ширина пристрою | 171 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 339 ₴









