
Чохол для Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f для чоловіка, Ейфелева вежа в сірому
299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB41007
Спокійні кольори, гарний малюнок, сірі тони та вінтажний стиль втілився в зручному захисному аксесуарі — чохол для Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f для чоловіка, Ейфелева вежа в сірому.
Особливість: чохол із картинкою, неяскрава, міцна обкладинка зі шкіри PU, смарт-режим Sleep/Wake, передбачено кілька режимів фіксації планшета.
Колір обкладинки — Ейфелева вежа сіра (Париж сірий)
Модель чохла - Smartbook Tri-Fold
Магазин "Smarticase"дарит скидки:
1. Оригінальний чохол-книжка Lenovo Tab 4 10 Slate Black (ZA2K0119UA), (ZA2K0060UA) Polar White з гарним знижком на захисному склі, комплект за 484 гривні.
Клікайте на картинку внизу, знайомтеся з характеристиками скла та додавайте на замовлення!
Корисні аксесуари для швидкого керування дисплеєм планшета, дивіться автоматичні ручки-стилуси.
Якщо Ви підбираєте інший колір або Вам потрібен оригінальний силіконовий бампер, натискайте на фото внизу, і вибирайте!
Сіра палітра, вежа та оформлення чорними фарбами, не мазка обкладинка, зручний у роботі, повноцінний бізнес-варіант чохол для Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f для чоловіка Ейфелева вежа в сірому дуже популярний у чоловічій аудиторії. Жінки також вважають цей варіант, вже дуже романтично дивитися на паризьку вежу...

Чим буде корисний чохол smartbook tri-fold для роботи з планшетом Lenovo Tab 4 10:
- ультратонкий захист корпусу планшета у разі активного використання, транспортування, використання в роботі;
- мінімальне потовщення Lenovo tab 4 10 робить зручним використання ґаджета як удома, так і на роботі або навчанні;
— сучасні захисні матеріали втілилися в бізнес варіант захисного аксесуара. Міцний футляр із полікарбонату міцно тримає планшет, ворсиста мікрофібра оберігає екран від виникнення подряпин;
- оригінальний чохол-книжка Lenovo Tab 4 10 Slate Black (ZA2K0119UA), (ZA2K0060UA) Polar White передбачає горизонтальне положення ґаджета. Це забезпечує прекрасний зоровий контакт і свободу рук;
- механізм утримання обкладинки в закритому положенні, коли планшет не використовується;
- розумна обкладинка вигинається й набуває форми підставки для фіксації Lenovo Tab 4 10 tb-x304l x304f у функціональних положеннях ( читання, набирання тексту, малювання, для ігор тощо);
Ччохол для Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f для чоловіка, Ейфелева вежа в сірому, гарний і має дорогий вигляд. Дійсно, це якісний аксесуар фабричного виробництва і переконається в цьому можна, вивчивши детальний фотообзор від магазину "Smarticase".





Оригінальний чохол-книжка Lenovo Tab 4 10 Slate Black (ZA2K0119UA), (ZA2K0060UA) Polar White представлений у продажу в обмеженому накладі. Поспішайте купити гарний захисний аксесуар, телефонуйте на контактний номер телефона, пишіть на Viber або залишайте замовлення на нашому сайті smarticase.com.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Ширина пристрою | 171 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Візерунки і принти | Тема Париж |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 299 ₴









