
Жіночий чохол-книжка Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f з русалкою (фентезі)
299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB41008
Казковий сюжет, безмежний політ фантазії та занурення у казку — такі емоції викликає жіночий чохол-книжка Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f з русалкою (фентезі).
Особливість: міцна обкладинка зі шкіри PU, функціональна обкладинка tri-fold smart, захист від ударів, функція sleep/wake, вбудований магнітний замок.
Колір обкладинки — Русалка ( Дівчина з моря)
Модель чохла - Smartbook Print Smart
Приємна знижка на комплексне замовлення в магазині "Smarticase":
1. Оригінальний смарт-чохол для Lenovo Tab 4 10 LTE 16 gb 32gb для версій Polar White. Slate Black купити з гарним 2.5d склом лише 484 гривні.
Щоб отримати знижку на скло, натискайте на світлину внизу і додавайте позиції на замовлення!
8-мь різновидів кольорів обкладинки й усі прекрасно підходять для планшета Lenovo Tab 4 10 X304, натискайте на світлину внизу та дивіться їх усі!
Комбінація з яскравих кольорів, приємні тони, казковий сюжет і зручне використання з планшетом Lenovo Tab 4 10 tb-x304L x304F роблять жіночий чохол-книжка Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f з русалкою прекрасним варіантом для подарунка, від якого ніхто не залишиться байдужим.

Важливі характеристики та можливості чохла smartbook:
— можливість індивідуально змінювати зовнішність мобільного пристрою. Оригінальність завжди в тренді;
- повна відповідність за розмірами та дизайном планшета Lenovo Tab 4 103 2 GB Slate Black (ZA2K0119UA), 16GB (ZA2K0054UA) Slate Black, 16GB (ZA2K0054UA) Slate Black також версії з білим корпусом;
- смарт-обкладинка, дуже зручна для користування, особливо в активному режимі, коли немає бажання постійно користуватися й псувати кнопку живлення ґаджета;
- оригінальний смарт чохол для Lenovo Tab 4 10 LTE 16 gb 32gb для версій Polar White. Slate Black збереже планшет новим, що особливо актуально для дітей;
- автоматичне утримання обкладинки в закритому стані завдяки замку magnit locker;
- повністю комфортний перегляд фільмів, серіалів та іншого медіаконтенту без потреби тримати в руках напівкилограмовий планшет;
Такий гарний і барвистий жіночий чохол-книжка Lenovo tab 4 10 tb-x304l x304f обов'язково треба детально розглянути. Для цього й надана фотообзор від магазину "Smarticase" для наших відвідувачів.





Оригінальний смарт-чохол для Lenovo Tab 4 10 LTE 16 gb 32gb для версій Polar White. Slate Black доступний для купівлі на сайті магазину smarticase.com.ua, а також у телефонному режимі (0671091954).
Оперативне надсилання замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.55 мм |
| Ширина пристрою | 171 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Візерунки і принти | тема фентезі (Русалка) |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 299 ₴








