
Кольоровий чохол із деревом для Samsung Galaxy Tab A 10.1 (A6) SM-T580 SM-T585 2016
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMTA904
Гарний варіант для подарунка, чудовий функціонал і дизайнерське оформлення — кольоровий чохол із деревом для Samsung Galaxy Tab A 10.1 (A6) SM-T580 SM-T585 2016.
Модель — TFC case
Колір — Живе дерево (Life Tree)
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Жіночий чохол-книжка на планшет Samsung galaxy tab a6 10.1 SM-T585 з набором аксесуарів ( стилус-авторучка, перехідник OTG micro usb) усього за 369 гривен.
Комплект 2. Кольоровий зручний чохол Samsung galaxy tab a6 10.1 SM-T585+ загартоване олеофобне скло 2,5D за 485 гривен.
Інші забарвлення обкладинки можна подивитися в магазині "Smarticase" за прямим посиланням, жмите на світлину внизу.

Кольоровий чохол із деревом для Samsung Galaxy Tab A 10.1 (A6) SM-T580 SM-T585 2016 — це не тільки елементарний захист для корпусу та дисплея мобільного пристрою, якого так потребують планшети, особливо 10-дюймові.
- можливість прикрасити Ваш планшет Samsun g Galay Tab A6 10.1;
- Ви можете завжди провести час за комфортним переглядом якогось відео або фільму з онлайн- кінотеатру;
- для активних користувачів соціальних мереж і Viber спільноті є можливість друкувати тексти в комфортному для рук положенні;
- магнітний замок, вбудований у обкладинку, забезпечує невидиме утримання чохла в закритому положенні;
- сучасні матеріали чохла Tf case тривалий час оберігатимуть Ваш планшет Samsung Galaxy Tab a6 10.1 від фізичного зносу;
- мінімальний потовщення ґаджета, кольоровий чохол із деревом для Samsung Galaxy Tab A 10.1 (A6) SM-T580 SM-T585 2016 не буде Вам тягарем;
- 3- складова обкладинка не тільки зберігає новизну дисплея планшета, а й бере участь у встановленні Samsung Galaxy Tab a 10.1 в різних положеннях;
Дивіться живий фотообзор на жіночий чохол книжка на планшет Samsung galaxy tab a6 10.1 SM-T585 на реальних світлинах, щоб максимальнохітитися в живу до чохла Life Tree.





Щоб придбати кольоровий чохол із деревом для Samsung Galaxy Tab A 10.1 (A6) SM-T580 SM-T585 2016, звертайтеся на нашу лінію підтримки ( номер вказаний на сайті) або залишайте замовлення на сайті smarticase.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 155 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Різні кольори |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | WALK |
| Матеріали | |
| Зовнішній матеріал | Еко шкіра PU |
- Ціна: 315 ₴








