
Жіночий червоний чохол обкладинка для Pocketbook 616, 627, 632 в шкірі PU + TPU
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: POCKET2
Красива глянцева шкіра PU, міцна обкладинка, повноцінна всебічний захист електронної книги, корисні функціональні фішки - жіночий червоний чохол обкладинка для Pocketbook 616, 627, 632 в шкірі PU + TPU
Особливість: вологостійка шкіра PU з глянцевою поверхнею, протиударний еластичний бампер, вбудований магнітний замок і смарт магніт (smart cover)
Колір обкладинки - червоний.

Захисна обкладинка ідеально сумісна з такими версіями електронної книги Pocketbook:
- Pocketbook 616 Basic Lux 2 PB616-H-CIS
- Pocketbook 616 Basic Lux 2 PB616-S-CIS
- Pocketbook 627 Touch Lux4 PB627-H-CIS
- Pocketbook 627 Touch Lux4 PB627-C-CIS
- Pocketbook 627 Touch Lux4 (PB627-S-CIS)
- Pocketbook 632 Touch HD 3 PB632-K-CIS
- Pocketbook 632 Touch HD 3 (PB632-J-WW)
Корисні "фішки" від магазину "Smarticase":
1. Червоний смарт чохол обкладинка WALK TPU для Pocketbook 616 (PB-616), 627 (PB627), 632 (PB632) з перехідником OTG Micro USB-USB (ціна по посиланню)
Натисніть на зображення товару внизу і дивіться на що здатний перехідник OTG Micro USB.
Хороший вибір кольорів обкладинці оригінального захисного чохла WALK для композиції з читалкою Pocketbook, натискайте на фото внизу і вибирайте!
Якщо купувати обкладинку, то тільки оригінальний чохол для Pocketbook 616, 627, 632 і ось чому:
- ідеальна сумісність з електронним пристроєм Pocketbook, передбачені всі необхідні отвори і роз'єм для підключення зарядки та іншого;
- зручності у використанні читалки додає вбудований смарт магніт, який автоматично переводить книгу в режим сну;
- обкладинка захисного аксесуара в закритому положенні утримується механізмом магнітного замку, що виключає мимовільне відкриття читалки в сумці;
- червоний смарт чохол обкладинка WALK TPU для Pocketbook 616 (PB-616), 627 (PB627), 632 (PB632) виробляють з посиленим захистом гаджета по кутах, що гарантується безпечне використання електронної книги навіть школярами;
- пристрій поміщається в еластичний бампер, який не лопне при ударі, не подряпає твердим бортом корпус електронної книги Pocketbook. Адже він виготовлений з термо еластичного поліуретану ( гума);
- жіночий червоний чохол обкладинка для Pocketbook 616, 627, 632 облагороджений зовні синтетичною шкірою PU, яка довго носиться, стійкий до тертя і появі бруду. Всередині обкладинки присутній шар м'якої мікрофібри;
Інтернет-магазин "Smarticase" підготував живі фотографії захисного аксесуара, щоб Ви могли детальніше оглянути товар перед вчиненням замовлення.




Червоний смарт чохол обкладинка WALK TPU для PocketbookК 616 (PB-616), 627 (PB627), 632 (PB632) купити з доставкою по всій країні.
Оперативна відправка перевізниками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для електронної книги |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 161 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 400 ₴







