
Синій чохол обкладинка з малюнком для Pocketbook 616, 627, 632 покетбук
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: POCKET4
Сучасний захисний синій чохол обкладинка з малюнком для Pocketbook 616, 627, 632 для безпечного використання електронної книжки.
Особливість: міцна обкладинка для захисту екрану E Ink, автоматичне вимикання екрана smart sleep, еластичний (гумовий) футляр.
Колір обкладинки - синій з жовтими лампочками.

Оригінальний захисний чохол для таких моделей:
- електронна книга Pocketbook 616 Basic Lux 2 PB616-H-CIS, PB616-S-CIS
- електронна книга Pocketbook 627 Touch Lux4 PB627-H-CIS, PB627-C-CIS, PB627-S-CIS
- електронна книга Pocketbook 632 Touch HD 3 PB632-K-CIS, PB632-J-WW
Розширюємо можливості роботи з електронною книгою:
1. Синій смарт чохол обкладинка WALK TPU для Покетбук (Pocketbook) 616 Basic Lux 2, 627 Touch Lux4, 632 Touch HD 3 у комплекті з мініатюрним адаптером Micro USB OTG
Дивіться, що може такий маленький, але такий корисний, перехідник OTg Micro USB-USB,
натискайте на фото внизу для додавання в замовлення.
Дивіться найпопулярніші версії забарвлень обкладинки чохла WALk TPU, натискайте на реальне фото внизу і дивіться-вибирайте чохол для Pocketbook!
Сучасний синій чохол для електронної книги Pocketbook допоможе Вам зберегти новизну гаджета і не тільки:
- 100 % оригинальный товар, идеальная совместимость с гаджетом, присутствуют все необходимые отверстия;
- автоматическое отключение питания дисплея E Ink при закрытии защитного чехла Walk TPU;
- верный оберег от разрушения и ненужных дополнительных затрат хрупкого дисплея электронной книги Pocketbook;
- синий чехол обложка с рисунком для Pocketbook 616, 627, 632 прекрасно подходит для мужчин и женщин, а также для подростков по оформлению и цветовой палитре;
- полноценная защита 360 градусов для корпуса и дисплея Покетбук 616 (627, 632), Высокий уровень безопасности гаджета достигается за счет использования эластичного резинового бампера-футляра, куда помещается девайс;
- синий смарт чехол обложка WALK TPU для Покетбук (Pocketbook) 616 Basic Lux 2, 627 Touch Lux4, 632 Touch HD 3 - это продукт фабричного производства от известного китайского бренда;
- длительный срок полезной службы;
Популярный синий чехол обложка с рисунком для Pocketbook 616, 627, 632 можно детально разглядеть ( практически пощупать) на живых фотографиях от магазина "Smarticase".




Синий смарт чехол обложка WALK TPU для Покетбук (Pocketbook) 616 Basic Lux 2, 627 Touch Lux4, 632 Touch HD 3 купить с оперативной отправкой по Украине!
Звоните на контактный номер мобильного или посетите наш официальный сайт smarticase.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Особливості | Протиударний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра + TPU |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 400 ₴







