Сучасний протиударний чохол книжка від провідного бренда в цій ніші, компанії MOFI, для безпечного використання великого смартфона — розумний чорний чохол-книжка Xiaomi Mi max 2 зі сталевим обкладинкою Mofi.
. Обкладинка посилена тонкою сталевою пластиною, функції автоматичного блокування дисплея sleep/wake, мінімальне потовщення смартфона Mi max 2, матова зерниста поверхня.
Модель чохла — Mofi Vintage Grainy.

Матеріали виробу:
- синтетична нековзна шкіра PU з обох боків обкладинки
- еластичний TPU бампер усередині для кріплення смартфона Xiaomi Mi max 2
- пластинка 0,4 міліметра зі сталі в обкладинці
Корисні аксесуари в магазині "Smarticase":
1. Чорний смарт чохол-книжка MOFI Vintage для Xiaomi Mi max 2
Інші варіанти забарвлень обкладинок оригінальних чохлів Xiaomi Mi ma 2 можна подивитися на прилавку магазину "Smarticase" натискайте на фото внизу для переходу.
Тільки оригінальний якісний чохол для Xiaomi Mi max 2 здатний на таке:
- автоматичне занурення дисплея Сяомі Мі Макс 2 у сон. коли закриваєте обкладинку чохла Mofi Vintage Grainy;
- один із найакуратніших чохлів, практично не змінює габаритні розміри компактного 6,44 дюймового смартфона Xiaomi;
- гарантований захист рідних кнопок ґаджета від неминучого фізичного руйнування ( тріщини, подряпини)
- розумний чорний чохол-книжка Xiaomi Mi max 2 зі сталевою обкладинкою Mofi, з фірмовим, помітним логотипом компанії-виробника;
- міцне покриття з поліуретану, яке обволікає обкладинку чохла MOFI з обох боків, стійка до фізичного зношування, не забруднюється і слугуватиме довго;
- чорний смарт чохол-книжка MOFI Vintage для Xiaomi Mi max 2 утримує ґаджет у міцному, еластичному силіконовому футлярі. який знижує ризик пошкодження телефона під час ударів ;
- оригінальний фабричний товар MOFI;
- зручний перегляд відео- та медіаконтенту на 6,44 дюймовому дисплеї в горизонтальному положенні смартфона;
Розумний чорний чохол-книжка Xiaomi Mi max 2 зі сталевою обкладинкою Mofi — дуже дефіцитний захисний аксесуар, але у Вас є можливість купити його з доставкою і водночас уважно оглянути товар на реальних детальних світлинах.







Чорний смарт чохол-книжка MOFI Vintage для Xiaomi Mi max 2 в обмеженій кількості представлений на сайті магазину Smarticase
Телефонуйте на контактний номер для замовлення, робочий час або залишайте замовлення на сайті ( кнопка СУПИТИ).
Ми відправимо оперативно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Висота пристрою | 161 |
| Ширина пристрою | 108 |
| Товщина пристрою | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88.7 мм |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 7.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 6.44 дюймів |
- Ціна: 550 ₴










