
Синій силіконовий чохол Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x бампер протиударний
430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT38TPU1
Гарний синій колір, щільні еластична стінка та функціональна підставка — це синій силіконовий чохол бампер Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x з вбудованою регульованою підставкою для зміни кута нахилу.
Модель — Ivanaks Shield
КОЛІР — світло-синій
Щоб ознайомитися з усіма варіантами оригінальних чохлів для планшета Lenovo tab 3 8 plus, натискайте на світлину внизу.
Повне охоплення корпусу планшета з усіх боків, додатковий захист за кутами мобільного пристрою, підставка з можливістю регулювання кута нахилу дисплея — синій силіконовий чохол бампер Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x

Важлива відмінність оригінального чохла для планшета Lenovo Tab 3 8 plus у варіанті Stand TPU:
-
еластичний матеріал (TPU) не лусне й не порветься в разі падіння мобільного пристрою на тверду поверхню
-
захисний бампер виготовлений із суцільними литими кнопками, що збереже новизну та цілісність кнопок керування ґаджетом
-
ідеальне рішення для дітей і ігроманів, коли планшет більшу частину часу в руках користувача. Забезпечується зручний доступ до дисплея у разі забезпечення гарного рівня захисту ґаджета.
-
Ви можете регулювати кут нахилу дисплея планшета Леново Таб 3 8 плюс. Вбудована пластикова підставка-трансформер дає змогу встановити Lenovo tab 3 8 plus під зручним для користувача кутом нахилу
Для кращого сприйняття можливостей і особливостей захисного чохла TPU STAND, магазин "Smarticase" підготували детальний фотообзор на синій силіконовий чохол бампер Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x.







Протиударний гумовий синій чохол на Lenovo Tab 3 8 plus TB-8703x придбати у з доставкою у Ваше місто.
Робіть замовлення на сайті smarticase.com.ua або телефонуйте на наш контактний номер телефона ( вказаний на сайті).
Відсилання по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 123.5 мм |
| Ширина пристрою | 209.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 430 ₴









