Всім шанувальникам зручних чохлів-книжок! Зустрічайте!
Чехол View Smart Case для смартфона Huawei Honor 4X купити в інтернет-магазині Smart Case за доступною ціною.
Зручний та корисний аксесуар для смартфона Huawei Honor 4X

Чохол-книжка з чудовими можливостями для Вашого смартфона Huawei Honor 4X!
6 причин, чому купити чохол для Huawei Honor 4X в варіант View Smart Case — гарне рішення:
1. Активне вікно. У обкладинці чохла є простір із прозорої міцної мембрани. Активне вікно чохла View Smart Case, чуйне до дотиків, дає змогу подивитися час на смартфоні Huawei Honor 4X, заблокувати та розблокувати смартфон Honor 4x під час закриття/відкриття обкладинки, а також приймати та відхиляти дзвінки. І це все без потреби відкривати обкладинку чохла.

2. Магнітний замок. Це інша відмітна риса чохла View Smart Case. Прекрасне дизайнерське рішення чохла-книжки вбереже дисплей Вашого смартфона Honor 4X від ризику бути подряпаною у кишені або сумці. Чохол просто відкривати та закривати, водночас чохол не розкриється сам по собі.

3. Захисний бампер. Усередині чохла є міцний полікарбонатний бампер, у який поміщається смартфон Huawei Honor 4X. Смартфон щільно сідає в бампер-накладку. Бампер захищає корпус пристрою від подряпин і відколів і дає змогу використовувати чохлу також як підставку.
4. Фіксація в положенні перегляду відео. Третя перевага чохла View Smart Case для Вашого смартфона Huawei Honor 4X. Ваші руки будуть вільні, коли виникне бажання подивитися улюблений фільм або ролик на YouTube. Смартфон дає змогу фіксувати себе положення для перегляду відео. Ви вже хочете купити чохол для Huawei Honor 4X? Але переваги ще не закінчилися!

5. Smart Cover. У обкладинці чохла є розумний магніт, який блокує дисплей смартфона Huawei Honor 4X, коли обкладинку закривають, і містить екран на Huawei Honor 4X, під час відкриття обкладинки. Це зручно та економить заряд батареї смартфона
6. Поліуретанова обкладинка. Міцна, водовідштовхувальна обкладинка чохла-книжки, нековзна, з якісного матеріалу, який використовують у дорогих, якісних чохла. З ефектом шовку.

У результаті, ми маємо зручний View Smart Case чохол із надійним магнітним замком, у поліуретановій шкірі.
З компактними розмірами та легкою вагою!
Купити чохол для Huawei Honor 4X можна розмістивши замовлення в нашому магазині Smartcase. І ми відправимо Вам його максимально оперативно, щоб Ви могли оцінити всі принади цього чохла якомога швидше.
Внутрішні розміри чохла View Smart Case, його бампера відповідають розмірам смартфона Huawei Honor 4Xє отвори для всіх роз'ємів.
Розміри:
153,5 х 78 х 10 мм.
Колір чохла — Чорний
Смарфтону Huawei Honor 4X буде комфортно в цьому чохлі View Smart Case! Адже чохол View Smart Case призначений для збереження Вашого смартфона
Купити чохол для Huawei Honor 4X може кожен мешканець України!
Доставка Укріплої Новою Потічкою й Інтаймом по всій Україні!
Щоб купити чохол для Huawei Honor 4X досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case

| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Huawei |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Huawei |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153.5 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Huawei Honor 4X |
- Ціна: 250 ₴






