
Червоний протиударний чохол Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x (силікон ТПУ)
430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT38TPU2
Найзрозуміліший варіант захисту корпусу планшета — м'який червоний протиударний чохол Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x (силікон ТПУ)
Модель — Ivanaks Shield
КОЛІР — яскравий червоний
Великий вибір оригінальних аксесуарів на будь-які гроші, натискайте на світлину внизу та вибирайте свій чохол Lenovo tb-8703x.
Яскравий, далеко помітний колір, довго слугує еластичний TPU матеріал, можливість встановлення планшета Lenovo tab 3 8 plus у вертикальному положенні ( за потребою), істинно протиударні властивості — м'який червоний протиударний чохол Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x і тільки в магазині smarticase!

Модель чохла Stand TPU RED і його технічні особливості:
-
матеріал, який не лускає під час ударів, не тріскає під час розтягування — такий популярний TPU ( термополіуретан);
-
суцільне, суцільне, лиття створює умови для збереження новизни кнопок керування планшетом Lenovo Tab 3 8 Plus;
-
ідеальне рішення для дітей і користувачів, які практично не розлучаються з планшетом;
-
кілька режимів нахилу екрана планшета Леново таб 3 8 плюс, вибирайте варіант встановлення під Ваші потреби;
-
червоний силіконовий чохол для Леново Таб 3 8 плюс (Lenovo Tb-8703x) не просто справляється на добре із захистом усього корпусу девайса. Захисний бортик оберігатиме дисплей по краях від ударів у разі випадкового падіння;
-
найяскравіший і красивий однотонний протиударний варіант чохла для Lenovo tab 3 8 plus;
Усі деталі та особливості товару покаже реальний фотообзор на м'який червоний протиударний чохол Lenovo Tab 3 8 plus tb-8703x. Фотографії надані магазином smarticase.com.ua









Червоний силіконовий чохол для Леново Таб 3 8 плюс (Lenovo Tb-8703x) відправляємо по всій Україні перевезеннями (Нова Пошта, Укрпошта)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 123.5 мм |
| Ширина пристрою | 209.5 мм |
| Товщина пристрою | 8.6 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
| Модель планшета | Lenovo Tab 3 8 Plus Tb-8703x (Lenovo p) |
- Ціна: 430 ₴









