
Кольоровий смарт чохол-книжка для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1)
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mipad_case1
Захисний аксесуар фабричного якості, красиво оформлений ів лімітованої серії — кольоровий смарт чохол-книжка для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1)
Модель — Stand PC smart
Колір обкладинки — фіолетовий із малюнком (як на світлинах)

Купіть усе необхідне для планшета Xiaomi Mipad в одному магазині, в одній посилці:
1. Оригінальний смарт чохол Peanuts для планшета Xiaomi Mipad A0101 7.9 бузковий з малюнком захисним склом 9H для дисплея за 530 гривен.
Перехідник Otg Micro USB - 35 гривен!
Щоб подивитися всі варіанти кольорів оригінальних чохлів для планшета Xiaomi mi pad AT0101 — жмите на світлину внизу!
Якщо Ви потрапили на цю сторінку випадково, і шукали оригінальний чохол на планшета Xiaomi Mi pad 4 (2018 рік випуску (жмите на світлину внизу).
Кольоровий смарт-чохол книжка для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) — це перевірений роками зручний форм-фактор для роботи з планшетом, для перегляду відео та для ігор.

Оригінальний смарт-чохол Peanuts для планшета Xiaomi Mipad A0101 7.9 і його можливості:
- можливість зберегти цілісність корпусу і дисплея планшета Xiaomi
- зручна підставка для перегляду фільмів та іншого відеоконтенту
- смарт-обкладинка занурює екран в автоматичний сон під час закриття чохла
- веселий сюжетний візерунок. Безумовно позитивний
- міцні стінки, як справжня броня, захищають ґаджет від виникнення подряпин
- оригінальний аксесуар, з усіма необхідними отворами та роз'ємами, точно відповідність планшету Xiaomi Mi pad AT0101 7.9
Кольоровий смарт-чохол книжка для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) представлений у продажу в обмеженій кількості, усім точно не вистачить!
Поспішайте купити оригінальний чохол для Xiaomi Mi pad 7.9 A0101.



Усі фотографії чохла Stand PC smart є реальними!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 202 мм |
| Ширина пристрою | 135 мм |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PC+ шкіра PU |
| Візерунки і принти | мальовані герої |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Діагональ | 7.9 дюймів |
- Ціна: 340 ₴








