
Чорний чохол із малюнком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) смарт обкладинка
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mipad_case2
Максимальний захист планшета від зносу та можливих травм досягається тільки під час використання спеціального аксесуара. У цьому разі, це чорний чохол із малюнком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1)
Модель — Stand PC smart
Колір обкладинки — чорний із картинкою кішки

Усі необхідні аксесуари для планшета Xiaomi mipad - в одному магазині:
1. Чорний смарт чохол Cat для Xiaomi Mi pad 64 gb A0101 7.9 із зображенням кота + захисне гартоване стекло 9H в одній посилці за 530 гривен.
Перехідник Otg Micro USB - лише 35 гривен!
У магазині "Smarticase" представлені та інші варіанти кольорів обкладинки - жмите на світлину внизу та дивіться!
Для планшета Xiaomi Mi pad 4, діагональ 8-м дюймів ми маємо понад 30 варіантів чохлів (жмите на світлину).
Чорний чохол з малюнком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) буде прекрасним захисником для такого успішного планшета. Оригінальне оформлення не залишить нікого байдужим.

Чорний смарт чохол Cat для Xiaomi Mi pad 64 gb A0101 — це гарна заміна Вашому старенькому чохольчику :
- міцна броня з двох складників: поліуретановій обкладинці (висока стійкість до тертя, зношування) і міцного бампера з полікарбонату;
- чорний колір обкладинки — універсальний. Чохол для Xiaomi mi pad AT0101 у варіанті Stand Pc Cat підходить і чоловікам, і дітям. Дівчата, впевнені, теж не пройдуть повз милий котик;
- для прихильників перегляду мультфільмів, або відео з YouTube, є справжній подарунок — горизонтальне встановлення планшета, коли немає потреби тримати планшет Xiaomi mi pad 7.9 у руках;
- автоматичне блокування екрана під час закриття чохла — до цього швидко звикаєш і важко відмовитися;
- оригінальний захисний аксесуар фабричного якості,окретно під Xiaomi mi pad AT0101;
Чорний смарт чохол Cat для Xiaomi Mi pad 64 gb A0101 7.9 із зображенням кота подарує Вам безпечне та зручне використання планшета в будь-якому місці. З таким чохлом не соромно здатися в публічних місцях ( школа, кафе)
Спіть купити чорний чохол для Xiaomi Mi pad 7.9 A0101 в дизайне Stand PC Smart.



Оперативно відправляємо замовлення в Україні перевезеннями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 202 мм |
| Ширина пристрою | 135 мм |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PC+ шкіра PU |
| Візерунки і принти | кішка ( Кіт) |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Діагональ | 7.9 дюймів |
- Ціна: 340 ₴








