
Кораловий (рожевий) чохол з візерунком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) смарт чохол книжка
340 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mipad_case3
Гарний смарт-чохол для дівчини або дитини з максимальним захистом пристрою за форс-магорних ситуацій — кораловий (рожевий) чохол із візерунком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1)
Модель — Stand PC smart
Колір обкладинки — кораловий (як на світлинах)

Усі аксесуари для Міпад в одному магазині:
1. Рожевий чохол для дівчинки на Xiaomi Mi pad 7.9 A0101 із зображенням пантери та міцне захисне стекло 9H з безплатним пакованням за 529 гривен.
Компактний перехідник Otg Micro USB - лише 35 гривен!
Можна поглянути на всі варіанти чохлів для Міпада - жмите на світлину внизу та вибирайте!
Кораловий (рожевий) чохол із візерунком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) має дуже красивий вигляд, Дівчата не зможуть пройти повз такого унікального чохла.

Рожевий чохол для дівчинки на Xiaomi Mi pad 7.9 A0101 із зображенням пантери забезпечує повноцінний захист і прикрашає Ваш ґаджет :
- софт тач покриття обкладинки забезпечить надійне утримання планшета в руках;
- два чинникний захист Xiaomi Mi pad 7.9, Міцна обкладинка та протиударний бампер із полікарбонату захищають і корпус, і дисплей
- можна подивитися фільми та мультики на планшеті, адже є встановлення у вертикальному режимі;
- приємні для очей відтінки корала роблять Мі пад 7.9 жіночним;
- візерунок вишитий на обкладинці, практично ручна робота;
Кораловий (рожевий) чохол із візерунком для Xiaomi Mipad 7.9 A0101 (Mi pad 1) не соромно брати в школу або на заняття, у кафе або на подвір'я.
Обмежена серія!



Заказки приймають цілодобово через сайт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 202 мм |
| Ширина пристрою | 135 мм |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PC+ шкіра PU |
| Візерунки і принти | кішка ( Кіт) |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 7.9 дюймів |
- Ціна: 340 ₴






