
Розумний бірюзовий чохол із вікном Mofi для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ZENF2_2
Найкращий подарунок для жінки — розумний бірюзовий чохол із вікном Mofi для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB з максимальним захистом телефона та "фішками" використання
Модель — Magnet View Flip

Колір обкладинки — бірюза
Три варіанти забарвлення обкладинки чохла книжки Mofi, тільки в магазині "Smarticase", натискайте на світлину нижче.
Жіночий смарт-чохол Mofi View Flip cover для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB має багатий вигляд і багато що може:
- розумна обкладинка спроектована з інтерактивним віконцем для приймання дзвінків на смартфоні Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD, не відкриваючи чохол, у такий спосіб не піддаючи його ризик розбити;
- чіпка, не слизька, поверхня поліуретанової обкладинки забезпечує зручний хват;
- максимальний захист у разі падіння завдяки комбінації синтетичної шкіри (обкладинка) та протиударному бамперу з TPU ( футляр-бампер);
- дивіться відео на телефоні Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD без потреби утримувати ґаджет у руках, встановлення в горизонтальному положенні;
- автоматичне блокування дисплея смартфона під час закриття чохла
- гарні годинники в віконці обкладинки ( передбачено виробником Asus);
- зручний магнітний замок для утримання чохла в закритому положенні, наприклад, коли ґаджет у сумочці;

Розумний бірюзовий чохол із вікном Mofi для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB — оригінальний товар відповідної якості
Найвірніші знімки тільки в магазині "Smarticase". Жіночий смарт-чохол Mofi View Flip cover для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB на детальних світлинах, щоб було зрозуміло, що це хіт продажів.





Розумний бірюзовий чохол із вікном Mofi для Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00AD Z00ADB відправляємо по всій Україні перевезеннями.
Телефонуйте нам для замовлення на наш контактний номер 0671091954
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | Mofi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152.5 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Глибина | 10.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра + TPU |
| Візерунки і принти | зерниста фактура |
| Оздоблення та прикраси | віконце |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 2 ZE551ML z00ad z00adb |
- Ціна: 265 ₴







