
Синій гумовий чохол бампер Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yogasmart_rez_2
Забезпечте корпус планшета від неминучого фізичного зносу, купіть синій гумовий чохол бампер Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F.
Комплексна покупка в Smarticase - завжди вигідно:
Надійне захисне скло 9H за доступною ціною. Для ознайомлення з описом і фотографіями - натисніть на фото внизу.
Купити синій TPU чехол для Lenovo Smart Tab X705L X705F (Йога смарт таб 5) з загартованим склом для дисплею в одній посилці
Шукайте інший варіант чохла або колір для Вашого планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F? Натисніть на фотографію внизу!
Захищений синій TPU чехол для Lenovo Smart Tab X705L X705F (Йога смарт таб 5) - це відмінний варіант для щоденної роботи на мобільному пристрої, в позитивному, не марком, кольорі.

Чому Вам варто купити чохол для синій гумовий чохол бампер Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F:
- самий надійний варіант для активного використання: не рветься, не лопає, згинається і складається;
- продуманий до дрібниць, дизайн;
- протиударний матеріал TPU згладжує силу зіткнення, не лопає;
- потовщені кути бампера убезпечать найслабші місці планшета Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F від руйнування;
- литі кнопки в TPU чохлі убезпечать рідні клавіші управління гаджета від появи подряпин;
- синій гумовий чохол бампер Lenovo Yoga Smart Tab YT-X705L X705F обрамляє дисплей по краях, створюючи захисний бар'єр;
Щоб зрозуміти всі особливості і можливості захисного чохла, рекомендуємо подивитися фото огляд від магазину "Smarticase".
М'яка броня в синьому кольорі на реальних зображення.







Захищений синій TPU чехол для Lenovo Smart Tab X705L X705F (Йога смарт таб 5) опублікований для продажу на сайті магазину "Smarticase".
Чекаємо на Ваші замовлення за дзвінком на контактний номер телефону (067-109-19-54) і на сайті магазину (smarticase.com.ua)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Ширина пристрою | 166 мм |
| Товщина пристрою | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴












