
Фіолетовий (бузковий) чохол бампер з підставкою для Lenovo Tab M10 HD (TB-X505L Tb-X505F TB-X605L/F)
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10_TPU3
Приємний відтінок, бездоганна м'яка захист від важких наслідків, доступність і довговічність - фіолетовий (бузковий) чохол бампер з підставкою для Lenovo Tab M10 (TB-X505L Tb-X505F TB-X605L/F).


Важливі риси , які Ви знайдете в чохлі Stand TPU Purple:
- захисний аксесуар, який прослужить довго і не лопне при ударах;
- свіжий колір, простота у використанні, відсутність обмежень у використанні;
- надійний протиударний чохол-бампер з підставкою

Економимо у магазині в Smarticase:
Комплект 1. Фіолетовий силіконовий чохол з захистом 360 для Ленів таб м10 (Lenovo Tab M10 X505 x605) з загартованим захисним склом в хорошу ціну.
Детальний огляд на захисне скло Lemovo tab m10 і свіжа актуальна ціна на сайті, натискайте на зображення внизу.
Вибирайте зручний чохол для планшета Lenovo Tab m10 під Ваші потрібні і переваги в магазині "Smarticase"
Натискайте на фото внизу для переходячи в групу товару!
Чим Вас може зацікавити фіолетовий (бузковий) чохол бампер з підставкою для Lenovo Tab M10 (TB-X505L Tb-X505F TB-X605L/F):
- багатозадачний оригінальний чохол з тривалим терміном корисної служби;
- спосіб індивідуалізувати зовнішність планшета Lenovo Tab m10 без жодних обмежень функціональних і фізичних;
- особливу увагу приділено захисту гаджета по кутах. Відомо, що найчастіше руйнується кут мобільного пристрою при падінні. Щоб 100% зберегти цю тендітну частина цілого, виробник зробив кути більш товстими, з виступами і бортами;

- більше, ніж просто захисна гумова оболонка. Фіолетовий силіконовий чохол з захистом 360 для Ленів таб м10 (Lenovo Tab M10 X505 x605) дозволяє виставити різний кут нахилу дисплея планшета. Якщо бажаєте подивитися фільм, попрацювати з текстом, помалювати або за грати - у Вас все це чудово вийде;
- пластикова підставка-трансформер мобільна і може бути витягнута з тіла чохла ( при необхідності і бажанні користувача);
- навколо дисплея планшета видно не озброєним оком високий захисний бортик;
Фіолетовий (бузковий) чохол бампер з підставкою для Lenovo Tab M10 (TB-X505L Tb-X505F TB-X605L/F) вирішує багато завдань, коштує не дорого і дуже виручить Вас при щоденному використанні планшета (особливо дітьми і геймерами).





Фіолетовий силіконовий чохол з захистом 360 для Ленів таб м10 (Lenovo Tab M10 X505 x605) купити з доставкою по всій Україні.
Ознайомитись з повним асортиментом товарів ВИ можете на сайті smarticase.com.ua,
Приймаємо оплату за безготівковим розрахунком, у тому числі через Приват 24 ( в 3 кліка), а також через послугу післяплата ( Нова Пошта, Укрпошта)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab m10 (tb-x605L x605F tb-X505L x505F) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Термополиуретан (гума) |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Товщина пристрою | 81 |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 550 ₴












