
Коричневий чохол книжка Deer для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 J9G29R
260 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: amazon_P3
Не превзойденный рівень захисту для електронної книги, класичне оформлення в стилі "вінтаж" - це чохол книжка Deer для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019

Серія - Deer Coffee (кавовий)
Чотири варіанти відтінку обкладинки, законодавчих фотографії і характеристики по чохлам для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019, просто тисніть на зображення внзу.
Чому ж такий особливий чохол обкладинка на силіконі для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 Deer Coffee :
- гумова, еластична основа бампера, по суті, не вбивай, їй не страшні удари і великий тиск;
- магнітна застібка і автоматичне вимкнення дисплея;
- міцна обкладинка з текстурою під полотно ( хост) у вінтажному оформленням;

Зробіть роботу з електронною книгою більш зручною - купіть компактний перехідник OTG Micro USB. Дивіться навіщо використовують OTG Micro USB - жміть на фото внизу.
Чохол книжка Deer для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 не так простий, як здається на перший погляд:
- вбудована магнітна система в обкладинці виконує кілька важливих завдань, а саме: автоматичне блокування екрану книги при закритті і, утримання обкладинки в закритому положенні;
- фактура поверхні не схожа на обкладинки більшості чохлів, вона нагадує полотняну тканину, що означає відмінну чіпкість з шкірою, мінімум відбитків на поверхні;
- бампер здатний витримати будь-які удари і зіткнення з твердою поверхнею, він не лопне, не порветься, не трісне;
- так як це чохол обкладинка на силіконі для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 Deer Coffee, то, природно Ви отримаєте хороший захист для такого ніжного і тендітного E Ink дисплея;
- класичний дизайн розбавлений цікавими тисненными написами і фігурами;
Не пропустіть можливість добре і детально розглянути чохол книжка Deer для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 на реальних фотографіях від магазину smarticase.com.ua





Ви можете купити чохол обкладинка на силіконі для Amazon kindle all-new 10th gen. 2019 Deer Coffee з доставкою у Ваш населений пункт.
Для замовлення просто телефонуйте на 0671091954, або надсилайте повідомлення на Viber - 0932060017

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deer |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 160 мм |
| Ширина пристрою | 113 мм |
| Товщина пристрою | 8.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра + TPU |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 260 ₴








