
Захисний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 TPU STAND синій
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWEI_M5LITE_TPU_1
Надійний захист для використання планшета в самих непередбачених ситуаціях, коли дуже великий ризик упустити гаджет - синій силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09, діагональ 10,1 дюйм
МОДЕЛЬ - TPU STAND BLUE
Матеріал - термопластичний поліуретан в синьому кольорі.

Магазин "Smarticase" пропонує хороший вибір захисні аксесуарів для планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09, натискайте на зображення внизу, щоб ознайомитись з повним асортиментом.
Самі необхідні аксесуари в комплектах за доступними цінами:
Комплект 2. Максимальна захист планшета "з ніг до голови". Синій броньований бампер + захисне скло екрану за 615 гривень.
Для придбання скла за зниженою ціною, натисніть на фотографію внизу.

Синій силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 - особливий захисний аксесуар і ось його характеристики:
- еластичний гумовий матеріал добре сидить на гаджеті, легко знімається при необхідності і защищает найбільш уразливі місця планшета Хуавей Медиапад М5 Лайт 10;
- не боїться ударів і розтягувань, не лопає при зіткненні з твердою поверхнею;
- товщина захисного полотна становить 2 міліметри, формуючи гумову броню з усіх боків корпусу гаджета;
- особливу увагу для самих слабких і вразливих місць будь-якого планшета - кутів. Потовщення по краях чохла TPU Stand Blue добре помітні на представлених фотографіях від магазину smarticase.com.ua;
- підставка трансформер, при необхідності, виймається з тіла бампера, зменшуючи тим самим, вага захисного аксесуара;
- возможность смотреть фильмы, медиа контект на планшете Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 без необходимости тратить силы на удержание гаджета;
- синий резиновый чехол для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 с подставкой;
- предусматривает наклонное положение дисплея, чтобы было удобно работать с текстом или рисовать;
- полная совместимость с указанной моделью мобильного устройства позволит работать с гаджетом дома и за его стенками без малейшего страха за планшет Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09;
- идеальный вариант для детей, игроманов и активных пользователей, которые много времени удерживают планшет в руках;
Все подробности и важные моменты, которые можно увидеть только глазами, представлены в подробном фото отчете от smarticase.com.ua ниже по тексту. Синий силиконовый чехол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 купить в нашем магазине просто и удобно, как в обычном офлайн торговой точке.











Приобрести надежный противоударный синий резиновый чехол для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 с подставкой с оперативной отправкой по Украине!
Заказы принимаем:
- по звонку --номер указан на сайте
- через сайт Кнопка КУПИТЬ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 162.2 мм |
| Ширина пристрою | 243.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
- Ціна: 500 ₴











