
Повноцінний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 BAH2-W19
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWEI_M5LITE_CLEAR
Найдоступніший і простий спосіб уберегти корпус не маленького планшета від неминучого фізичного зносу і подряпин - купити повноцінний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 BAH2-W19.
Колір - напівпрозорий з матовий напиленням усередині чохла

Якщо Ви вибираєте між варіантами чохлів, між книжкою і бампером або гумовим бампером, рекомендуємо ознайомитися з нашим асортиментом, натискайте на фото внизу і дивіться товари від магазину smarticase.com.ua
Чому б не придбати все необхідне в одному магазині з доставкою?
Комплект 2. Повноцінний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 з загартованим склом для дисплею за 460 гривень.
Характеристики скла доступні для ознайомлення за посиланням, натисніть на фотографію внизу.

Основні характеристики, закладені виробником в повноцінний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 BAH2-W19:
- довговічність і простота у використанні захисного аксесуара буде високо оцінена активними користувачами мобільного техніки;
- еластичність матеріалу, що дозволяє легко і швидко одягнути чохол на корпус планшета Хуавей Медиапад М5 лайт 10;
- не слизька поверхня бампера забезпечує прекрасну чіпкість пальців долоні;
- легкий захисний силіконовий чохол для планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2 (L09, W19) не обтяжує своєю вагою, враховуючи що він, вага, всього 80 грам;
- ідеальний варіант для використання планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 в автомобілі в якості навігаційної панелі;
- невисокий захисний бортик по краях дисплея забезпечує надійну фіксацію на портативному пристрої;
- передбачені всі необхідні вирізи та отвори для роботи з планшетом;
Для кращого розуміння представленого товару, дивіться фото огляд від магазину "Smarticase" на повноцінний силіконовий чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 BAH2-W19 на реальних фотографіях.





Легкий захисний силіконовий чохол для планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2 (L09, W19) купити можна на замовлення в магазині "Smarticase"
Чекаємо Ваших дзвінків
- по номеру 067 109 19 54
і класичні замовлення через корзину на smarticase.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 162.2 мм |
| Ширина пристрою | 243.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.7 мм |
- Ціна: 299 ₴








