
Чохол книжка c Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M8 (tb-8505X tb8505F)
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LENO_TAB_M8_1
Універсальне рішення для користувачів планшета Ленів Таб М8, для чоловічої і жіночої аудиторії, кому важливо оригінальне оформлення з красивим, надихаючим малюнком - чохол книжка c Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M8 (tb-8505X tb 8505F).

Забарвлення - Ейфелева вежа (Париж)
Комплексні покупки в магазині "Smarticase":
Оригінальний чохол Walk з Ейфелевою вежею для планшета Lenovo Tab m8 Tb-8505X Tb-8505F з захисні загартованим склом 9H
Знижка на скло - 25 гривень!
Також можна додати перехідник OTB Micro USB, зможете до планшета підключати флешку USB, мишку або клавіатуру. Перехідник + 35 гривень!
Великий вибір самих затребуваних відтінків і кольорів обкладинки чохла WALK в магазині "Smarticase" натискайте на фоп внизу і вибирайте Ваш колір!
Компактний чохол з міцними стеками і не слизькою поверхнею не тільки безпечно, але і зручного використання планшета - чохол книжка c Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M8 (tb-8505X tb8505F)

Оригінальний чохол Walk з Ейфелевою вежею для планшета Lenovo Tab m8 Tb-8505X Tb-8505F підходить для роботи і розваг і ось його характеристики:
- гарне оформлення з малюнком в темі Париж робить зовнішність планшета Ленів Таб М8 більш оригінальним і живим;
- міцні стінки чохла Walk оберігають від виникнення подряпин на корпусі мобільного пристрою, при цьому не потовщують планшет практично;
- Ви можете працювати з текстом, публікую пости в Facebook, Твіттер або Instagram, або грати в ігри, забезпечивши зручне положення і для очей, і для кистей рук;
- магнітна застібка для утримання обкладинки в закритому положенні, коли планшет Lenovo Tab m8 не використовується;
- вертикальна установка гаджета для комфортного проводження часу за переглядом відео, фільмів або читання;
- міцна синтетична шкіра PU довго зберігає свою міцність, гідний зовнішній вигляд і привабливість;
- бізнес варіант ультратонкого чохла книжки;
Реальні фотографії та максимальне розуміння особливостей чохла Walk Paris можна отримати від перегляду фото огляду на чохол книжка c Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M8 (tb-8505X tb8505F), підготовленого силами магазину "Smarticase". Насолоджуйтеся живими фотографії в огляді нижче.





Оригінальний чохол Walk з Ейфелевою вежею для планшета Lenovo Tab m8 Tb-8505X Tb-8505F Ви можете придбати для використання зі своїм планшетом або на подарунок.
Чекаємо Ваших дзвінків і повідомлень за номерами (067-109-19-54), Вайбер (093-20-600-17)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Захист для кутів, магнітний замок, з малюнком |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 425 ₴









