
Сірий чохол книжка для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Iron Grey
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENO_TAB_M8_4
Однотонний, з матовою поверхнею, без глянцю і пафосу, зручний оригінальний чохол, ідеальний партнер для сірої версії планшета Lenovo tab m8 Hd.
Так, Ви знайшли його, сірий чохол книжка для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Iron Grey в магазині "Smarticase" вже на прилавку і готовий до оправці!

Забарвлення - Спокійний сірий (Grey)
Комплексні покупки в магазині "Smarticase":
Lenovo Tab M8 TB-8505F Iron Grey чохол книжка сірий ультратонкий Walk можна прикупити разом з оригінальним захисним склом 9H всього.
Знижка на скло - 25 гривень!
Не пропустіть і інший корисний аксесуар для роботи з планшетом Lenovo M8 - перехідник Micro USB OTG за 35 гривень!
Сім варіантів кольорового оформлення обкладинки оригінального чохла Walk з докладним описом і реальними фотографіями тільки в магазині "Smarticase"? Натисніть на зображення внизу!
Сірий чохол книжка для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Iron Grey гармонійно поєднується з такими версіями планшета Lenovo Tab m8 HD:
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 8 2/32GB Iron Grey (ZA5G0054UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505X 2/32GB LTE Iron Grey (ZA5H0073UA)

Все про можливості використання, полезностях та особливості захисного аксесуара Walk Grey Ви можете знайти в описі далі:
- Lenovo Tab M8 TB-8505F Iron Grey чохол книжка сірий ультратонкий Walk мінімально змінює габарити планшета, так як в основі аксесуара аксесуара застосовує полікарбонат ( він тонкий і міцний)
- сгибаемая обкладинка призначена для захисту дисплей девайса від подряпин, саден, особливо при переміщенні пристрою з дому, в кафе, в школу, на роботу
- магнітна застібка акуратно вбудована в обкладинку чохла Walk Grey і служить фіксатором закриття аксесуара. Іншими словами, з допомогою магнітного замку забезпечує утримання обкладинки закритою, коли це необхідно
- ворсиста мікрофібра в тон кольору корпусу планшета Lenovo Tab M8 TB-8505F Iron Grey, делікатно стикається з корпусом і дисплеєм мобільного пристрою, охороняючи від утворення подряпин
- сірий чохол книжка для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Iron Grey подарує Вам можливість комфортно дивитися фільми, грати в ігри або працювати з текстом, писати пости в Facebook. Вертикальна позиція, розташування дисплея під нахилом - все це передбачено конструкцією чохла Walk Grey
- матова синтетична шкіра PU дозволяє забезпечити впевнене, міцний хват планшета Ленів таб м8, адже вона не ковзає в руках, не пропускає вологу і практично не брудниться
Lenovo Tab M8 TB-8505F Iron Grey чохол книжка сірий ультратонкий Walk можна розглянути в живу на фотографіях від магазину "Smarticase".





Щоб придбати сірий чохол книжка для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Iron Grey для Вашого мобільного пристрої, сміливо телефонуйте на вказаний контактний номер мобільного (067-109-19-54), або скористайтесь формою замовлення на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Захист для кутів, магнітний замок, з малюнком |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 425 ₴









