
Фірмовий чохол WALK для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X еко шкіра PU
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENO_TAB_M8_5
Зручний оригінальний аксесуар для роботи та дозвілля з планшетом, захисту гаджета від зовнішнього впливу та травмування - фірмовий чохол WALK Lenovo Tab M8 Tb-8505F з еко шкіри Pu і полікарбонату.
Найпопулярніший формат чохла книжки у бізнес виконанні, з матовою поверхнею можна придбати у магазині "Smarticase"

Забарвлення обкладинки - чорна (Black)
Комплекти для придбання всього необхідного в одному місці за доступною ціною:
Класичний захисний чорний чохол для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X у шкірі PU із загартованим склом для екрану.
Знижка на скло 25 грн
Ще один потрібний аксесуар - перехідник OTG Micro USB за 35 гривень! Натисніть на фото внизу!
Вибирайте забарвлення під Ваші потреби та уподобання, сім найцікавіших варіантів чохла Walk ви можете детально розглянути за посиланням на групу товару!
Натискайте зображення внизу!
Фірмовий чохол WALK для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X буде відмінним доповненням, а таким версіям планшета Lenovo Tab m8 HD:
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 8 2/32GB Iron Grey (ZA5G0054UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505F 3/32GB Platinum Grey (ZA5F0005UA
- Lenovo Tab M8 TB-8505X 2/32GB LTE Iron Grey (ZA5H0073UA)
- Lenovo Tab M8 TB-8505X LTE 2/32GB Platinum Grey (ZA5H0088UA)

Класичний чорний захисний чохол для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X в шкірі PU має багато особливостей, які спрощують роботу з планшетом:
-
мінімальна зміна габаритів планшета при забезпеченні достатнього рівня захисту від виникнення подряпин та пошкоджень при активному використанні планшета Леново таб м8
-
вбудована магнітна застібка-замок, акуратно захована в обкладинці чохла книжки, яка дуже рятує, особливо якщо необхідно носити планшет у сумці чи кишені куртки
-
Обкладинка, що згинається, змінюється, покрита всередині ворсистою мікрофіброю, Її завдання - створити захисний бар'єр для дисплея і служити підставкою при вертикальній позиції чохла Walk
-
комфортний перегляд відео та фільмів на планшеті. Фірмовий чохол WALK для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X еко шкіра PU встановлюється в положенні вертикальної підставки для забезпечення зручного зорового контакту користувача з дисплеєм
-
синтетична шкіра PU служить довго і зберігає новий зовнішній вигляд тривалий час, особливо при акуратному поводженні з чохлом Walk
-
основа захисного аксесуара виготовлена з легкого полікарбонату, що дало змогу полегшити вагу чохла Lenovo tab m8 HD, зробимо його не більше 130 грам.
-
класичний захисний чорний чохол для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X буде гарним захистом для корпусу та дисплея планшета в руках підлітка та дорослої людини.





Класичний чорний захисний чохол для Lenovo Tab M8 Tb-8505F Tb-8505X Ви можете придбати в магазині Smarticase з оплатою при отриманні або безготівковим способом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Висота пристрою | 199.1 мм |
| Ширина пристрою | 121.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені, Захист для кутів, магнітний замок, з малюнком |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 425 ₴









