
Чоловічий кольоровий чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 ( Мозаїка)
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUT5106
Для користувачів, яким не цікаві однотонні забарвлення, варто звернути увагу на кольоровий чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 ( Мозаїка).

Характеристика забарвлення Мозаїка чіткий сірий фон із геометричними вставками різних кольорів ( зелений, червоний, жовтий), що створює ефект так званого вітражного скла.
Купити все необхідне в одному місці:
Комплект 1. Сірий чохол з кольоровою мозаїкою (вітражне скло) для овуавей Медіапад т5 10 (AGS2-L09 AGS2-W09) із захистом для екрана (скло 9H) усього за 505 гривен із безпечною доставкою.
З детальними характеристиками захисного скла можна ознайомитися за посиланням, натискайте на світлину внизу!!
Кольоровий чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 ( Мозаїка) представлений і в інших сюжетних відтінках, і Ви можете вибрати найшвидший за духом захисний аксесуар! Жмите на зображення внизу, для детального перегляду!
Варіант, який часто купують чоловіки, адже погоджуєтесь, і сильна половина людства любить кольорове та яскраве оформлення і в одязі, і в захисних аксесуарах. Звичайний чорний колір — це повсякденно, а з— чорний чохол із кольоровою мозаїкою (вітражне скло) для Хуавей Медіапад т5 10 (AGS2-L09 AGS2-W09) — це вже куди цікавіше!

Усе найнеобхідніше та найцікавіше про чохол Walk Мозаїка зібрано та викладено коротко та зрозуміло далі:
- міцна конструкція чохла з полікарбонатної основи та покриття з екошкіри PU і мікрофібри (внутрішній шар) дає змогу створити надійний захисний бар'єр на 360 градусів для великого та крихкого планшета
- вільне використання дисплея без жодних рамкових обмежень — Вам буде приємно користуватися й працювати за планшетомHuawei Mediapad T5 10
- вертикальне встановлення ґаджета для забезпечення комфортного зорового контакту з екраном таблета Хуавей також звільняє руки та "відв'язує" від потреби тримати пристрій
- положення для роботи з текстом, для малювання та проведення час за іграми
- мініатюрний вбудований магнітний замок для утримання обкладинки закритою
- можливість зовні виділити планшет. Чоловічий кольоровий чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 ( Мозаїка) добре помітний завдяки яскравому оформленню
- надійний захист із легкою вагою (приблизно 230 грамів)
Щоб було максимально зрозуміло, як чохол виглядає у живу, тобто реально, магазин "Smarticase" підготували детальний огляд обкладинки з різних сторін. З— чорний чохол із кольоровою мозаїкою (вітражне скло) для Хуавей Медіапад т5 10 (AGS2-L09 AGS2-W09) — дуже популярний, добре купується колір, і Ви в цьому можете самі переконатися!





Щоб придбати чоловічий кольоровий чохол для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 ( Мозаїка) — залишайте Ваші дані на сайті через форму КУПИТИ або телефонуйте нам — 0671091954
VIBER - 0932060017

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 164 мм |
| Ширина пристрою | 243 мм |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴









