
Білий чохол з кольоровими метеликами для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HUT5107
Позитивний, яскравий, добре помітний з далекої відстані, зрцчний у використанні з планшетом - чохол з метеликами і квітами для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 (AGS2-W09).

Характеристика оформлення чохла Walk "Метелики" - світлий кремовий фон з якравими кольоровими, навіть казковими, метеликами і маленькими квіточками. Композиція вражає різноманіттям кольорів і віддтінків, особливо помітних на світлому фоні.
Все необхідне для безпечного використання планшета Huawei T5 10:
Комплект 1. Кольоровий чохол для дівчини на планшет Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 у комплекті із загартованим захисним склом
Більше інформації про захисне скло і його параметри можна знайти за посиланням, нажимайте на зображення скла внизу!
Гарний вибір кольорів обкладинки для виділення Вашого гаджета сереl інших речей у кімнаті і просто зручний чохол для безпечного використання планшета Huawei Mediapad T510 - можна вибрати, розглянувши всі варіанти від магазину "Smarticase" .Нажимайте на фотографію внизу!
Топ продажів у жіночій аудиторії в якості подарунка для дочки чи подружки, оригінально оформленний і якісно виготовлений фірменний аксессуар Walk - це чохол з метеликами і квітами для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 (AGS2-W09).

Давайте розглянемо основні характеристики, за що ми так полюбляємо чохли від виробника Walk:
- відмінний ступінь захисту корпуса планшета, а також вразливого до ударів екрана, в міцному полікарбонатному виконанні в композиції з синтетичною єко шкірою PU і приємною бархатною мікрофіброю;
- стійка до фізичного зносу і до появи бруду матова поверхня обкладинки;
- магнітний тримач-замочок для утримання обладинки в закритому положені, коли це потрібно;
- можливість комфортно дивитись відео, читати новини чи просто спілкуватись по відео-телефонії, встановивши планшет Huawei t5 10 в вертикальному положені;
- кольоровий чохол для дівчини на планшет Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 прикрасить і змінить зовнішній вигляд пристрою, зробить його більш помітним і привабливим;
- положення для малювання, спілкування в соціальних мережах і проведення часу за іграми;
- присутні всі необхідні отвори для безперешкодного і безпроблемного використання планшета;
Самі цікаві фотографії для більш детального знайомства із захисним аксессуаром від магазину "Smarticase". Чохол з метеликами і квітами для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 (AGS2-W09) - це зручний і надійний варіант для проведення вільного часу, чи для роботи з мобільним пристроєм від виробника Walk.



Кольоровий чохол для дівчини на планшет Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 Ви можете купити, зробивши замовлення в зручний для Вас спосіб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 164 мм |
| Ширина пристрою | 243 мм |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
- Ціна: 500 ₴







