Безпечний захисний аксесуар в красивому, дитячому оформленні для активного використання з планшетом - синій чохол Совята для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 в серії Ray Owles in Love.

Характеристика забарвлення Закохані совята: насичений синій фон з зображеними совушками, які при повному Місяці вирішили влаштувати побачення.
Така пропозиція діє тільки при покупці комплекту!
Синій протиударний чохол для дитини на Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 в парі з захисним склом для збереження екрану гаджета
Бажаєте ознайомитися з характеристиками захисного скла детальніше - жміть на фото нижче!
Хороший вибір надійних чохлів для планшета Huawei, а також для інших марок мобільних пристроїв, можна знайти у відповідній групі товарів магазину "Smarticase". Натисніть на зображення внизу!
Синій чохол Совята для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 - це відмінний варіант для подарунка, які принесе не тільки естетичне задоволення користувачеві, але допоможе зберегти гаджет новим і цілим.

Найважливіші моменти з можливостей захисного чохла Ray Owles in Love:
- міцна обкладинка, яка тривалий період використання, не втрачає свій гарний зовнішній вигляд, не збирає сліди бруду і відбитки пальців і не дає пройти вологи всередину;
- еластичний бампер-футляр,здатний уберегти корпус планшета Huawei Mediapad T5 10 від тріщин і подряпин. TPU не боїться ударів, не їсть і не рветься при використанні;
- магнітна застібка працює як годинник, добре утримує обкладинку закритій;
- синій протиударний чохол для дитини на Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 з малюнком закоханих совят буде відмінним доповненням для мобільного пристрою;
- можливість зафіксувати планшет у вертикальному положенні, при їм швидко і легко, без будь-яких маніпуляцій з обкладинкою;
- присутні всі необхідні отвори і роз'єми;
Синій чохол Совята для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 на реальних фотографіях дозволить Вам визначитися з вибором і покупкою хорошого безпечного аксесуара.






Приймаємо замовлення на синій протиударний чохол для дитини на Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 з малюнком через сайт smarticase.com.ua) або за контактним номером
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 164 мм |
| Ширина пристрою | 243 мм |
| Товщина пристрою | 7.8 мм |
- Ціна: 550 ₴











