
Магнітний фіолетовий чохол-книжка для Lenovo Tab M10 HD TB x505L x505F, FHD X605L X605F
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LEN_M10_W12
Доступне рішення для безпечного використання планшета та вдома і на роботі ( навчання), із задоволенням і користю — це магнітний фіолетовий чохол, книжка для Lenovo Tab M10 HD TB x505L x505F, FHD X605L X605F.

Головні особливості чохла Magnito Purple :
- ідеально підходить для обох різновидів планшета Lenovo tab m10;
- зручний дизайн із міцною обкладинкою, що згинається;
- кілька режимів встановлення планшета в просторі;
Купувати комплектом у магазині "Smarticase" — вигідно та зручно!
Фіолетовий чохол Magnito для планшета Lenovo Tab M10 HD Tb-x505L X505F) у парі із захисним оригінальним склом за 505 гривен!
Детально про характеристики захисного скла та реальних зображення товару — за посиланням внизу, натискайте на світлину.
Прекрасний вибір оригінальних чохлів для Леново Таб м10, від звичайного силіконового бампера до презентабельного чохла-книжки Deer.
Переходьте до групи товарів за планшетом Lenovo Tab M10, посилання на світлину внизу!
Магнітний фіолетовий чохол-книжка для Lenovo Tab M10 HD TB x505L x505F, FHD X605L X605F і його особливості в деталях розкладані в характеристиках знизу:

- міцна захисна обкладинка з приємною, зовсім не маркою поверхнею зі шкіри PU (поліуретан) створює чудовий рівень безпечного використання ґаджета та захист на 360 градусів;
- дивитися фільми або відео на планшеті Lenovo Tab m10 зручніше, не утримуючи ґаджет у руках, використовуйте вертикальне встановлення;
- розумна обкладинка, що згинається зручна у використанні, фіолетовий чохол легко та просто відкривається й магнітиться в основі за потреби;
- для збереження новизни та цілісності корпусу від мікроподряпин, фіолетовий чохол Magnito для планшета Lenovo Tab M10 HD Tb-x505L X505F) покритий всередині оксамитовою сірою мікрофіброю;
- робота з текстом, зручне спілкування в соціальних мережах, малювання зі стилусом або проведення за іграми — всі ці діяльності куди комфортніше виконувати в міцному та функціональному чохлі magnito;
- магнітний замок красиво розмістився в обкладинці та основі аксесуара, працює як годинник і дуже виручає;
- ультратонке виготовлення, практично не потовщує ґаджет, буквально на кілька міліметрів;
- повноцінний отвір для камери, овальне, не обрізає перспективу камери планшета, враховує особливості двох версій Lenovo tab m 10, а саме HD Tb-x505 і FHD TB-x605;
Магнітний фіолетовий чохол-книжка для Lenovo Tab M10 HD TB x505L x505F, FHD X605L X605F — це сучасний захисний аксесуар, формат якого вдало копіюється іншими виробниками. Детальний огляд для кращого сприйняття товару представлений нижче, тільки в магазині "Smarticase".









Фіолетовий чохол Magnito для планшета Lenovo Tab M10 HD Tb-x505L X505F) можна купити з доставкою!
Звоните нам на 0671091954
Пишіть — на 0932060017 (Viber).
Є оплата через Приват 24 і накладений платеж!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 168 мм |
| Ширина пристрою | 242 мм |
| Товщина пристрою | 8.45 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 315 ₴












