
Кольоровий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X, яскраві метелики
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L_m10plus_2
Щоб зробити Ваш планшет помітніша, виділити його серед речей та іншої техніки в будинку або в іншому приміщенні, варто гарненько розглянути кольоровий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606L, забарвлення Яскраві Метелики!
УВАГА! Чохол спроектований саме для планшета Lenovo Tab M10 plus Tb-X606, діагональ екрана якого становить 10,3 дюйма!

Особливості чохла Magnito Метелики:
- яскраве, добре помітне оформлення;
- бажаний подарунок для будь-якої дівчини, користувача планшета Lenovo Tab m10 plus ;
- зручна і міцна конструкція для комфортного використання таблет;
- зимбиоз сучасних захисні матеріалів;

Легко переконатися, що будь-яка покупка в магазині Smarticase - це вигідно!
Красивий чохол для дівчини Magnito Метелики для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L) з гарним захисним склом зі знижкою 20 гривень
Додатково ( за 95 гривень) можна придбати перехідник OTG Type C
Великий вибір хороших, надійних чохлів для планшета Ленів таб м10 Плюс з детальними фотографіями і характеристиками.
Для ознайомлення з асортиментом, перейдіть за лінком внизу, натисніть на фотографію.
Кольоровий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606L в забарвленні "Яскраві метелики" виділяє серед інших типом захисних чохлів, і ось чому:
- втілення мрії сучасного користувача: міцні стінки, мінімальне потовщення планшета, корисні "фішки і плюшки";
- полікарбонат, задіяний в основі конструкції чохла Magnito, створюючи тверду і міцну броню навколо планшета на всі 360 градусів;
- веселий, яскравий візерунок на світлому фоні відразу помітний серед інших речей;
- використання планшета за призначенням в комфортному режимі; перегляд відео у вертикальному положенні гаджета, спілкування в соціальних мережах і публікація постів в Facebook, проведення час за малюванням;
- красивий чохол для дівчини Magnito Метелики для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L) може зберегти цілісність пристрою і перетворить його зовні;
- повна відповідність за роз'ємів і отворів до зазначеної моделі планшета;
Кольоровий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606L в забарвленні "Яскраві метелики" можна детально розглянути практично зі всіх сторін завдяки представленому фотоотчету від магазину Смартікейс.





Скористайтеся моментом і наявністю товару, купіть гарний чохол для дівчини Magnito Метелики для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L).
З усіх питань телефонуйте ( номер вказано на сайті).
Є традиційний накладений платіж оплата на Приват 24!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Яскраві метелики |
- Ціна: 489 ₴










