
Чохол з Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606X (Париж) леново таб м10 плюс
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L_m10plus_3
Одна з найбільш універсальних кольорових забарвлень, яка популярна і у жінок, і у чоловічої аудиторії - це чохол з Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606.
Чохол Magnito Paris підходить для Lenovo Tab m10 plus з діагоналлю 10,3 дюйма, для новинки, що побачила ринок України в 2020 році.
Не плутати з планшетом Lenovo tab M10 FHD TB-x605, з діагоналлю екрана 10,1 дюйм!

Чим виділяється чохол книжка Magnito Paris серед конкурентів:
- спокійний, красиво зроблений візерунок, на міцної матовою обкладинці, яка не збирає стеж відбитків пальчиків і мінімально брудниться;
- зручний в роботі, ідеальний для дозвілля;
- надійний захист на 360 градусів для корпусу і дисплея Вашого планшета;
- можливо дивитися фільми і відео, не напружуючи свої руки, виставити зручний кут нахилу дисплея, комфортний для Ваших очей;
- світло сірий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L), забарвлення Париж ( Ейфелева вежа) розроблений, як унісекс колір, який подходит для обох статей користувачів;
- вбудований в обкладинці смарт магніт, який надійно утримує обкладинку в закритому положенні, коли це необхідно Вам;
- не слизька поверхня, приємно лежить в руках, міцна і з довгим терміном служби;
- захист дисплея від ударів;

Заощаджуйте Ваші кошти в магазині "Smarticase"!
Чохол з Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606 можна купити з загартованим склом 9H зі знижкою на ціннику 20 гривень з безкоштовною упаковкою!
Додатково ( за 95 гривень) можна додати в замовлення перехідник OTG Type C
Якщо Ви бажаєте подивитися всі варіанти найбільш продаваних чохлів на планшет, а не тільки світло сірий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L), забарвлення Париж ( Ейфелева вежа), сміливо натискайте на зображення внизу, для переходу в групу товарів.
Матеріали конструкції чохла Magnito Paris:
- зовнішня поверхня обкладинки - міцний матовий поліуретан з вологостійкої, не слизькою поверхнею
- всередині - сіра, ворсиста мікрофібра для захисту від появи мікроподряпин
- основа - полікарбонат, твердий полімер.
Чохол з Ейфелевою вежею для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB x606F X606 доступний для детально вивчення і розгляду представлених на реальних фотографіях ( для максимального розуміння товару).





Один з найбільш продаваних чохлів, світло сірий чохол для Lenovo Tab M10 Plus FHD TB-x606F (X606L), забарвлення Париж ( Ейфелева вежа) доступний для придбання з доставкою по Україні!
З усіх питань, будь ласка, телефонуйте на контактний номер мобільного!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 153.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.2 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для якої моделі планшета | Lenovo Tab m10 plus FHD TB-x606L tb-x606L |
| Забарвлення | Ейфелева вежа |
- Ціна: 489 ₴











