
Білий чохол із малюнком Фея для Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X704L X704F
315 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L_m10plus_5
Милий і чарівний забарвлення в ніжних рожевих тонах, надійний захист для планшета — білий чохол із малюнком Фея для Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X704L X704F.
Забарвлення, за яким бігають усі дівчата та дівчатка. Чому ж вона така популярна? Розгляньмо це питання детально.

Родзинка захована в деталях:
- біле, рожеве та чорне — такі кольори та їх відтінки грамотно скомпонувалися дизайнером у візерунок Фея, що дало змогу створити яскраву, добре помітну обкладинку
- дуже красива, по-справжньому казкова, фея в платті з квіток мріє про щось і грає з метеликами. Ми всі родом із дитинства!
- мінімальний потовщення планшета Lenovo Tab 4 10 PLUS не обтяжує користувача, але дає впевненість у гарному захисті під час активного використання

Сучасні захисні матеріали:
- мікрофібра витирає внутрішній шар чохла книжки Walk Fairy для захисту від виникнення мікроподряпин;
-полікарбонат забезпечує міцність стінок і захист від ударів;
эко кожа PU - дає змогу створити матову не мазку поверхню;
Кілька варіантів кольорового оформлення візерунка обкладинки чохла для Lenovo Tab 4 10 plus, для детального перегляду натискайте на світлину внизу.
Жіночий смарт-чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X704L X704F від Walk Fairy здатний прикрасити Ваше дозвілля, зробити використання ґаджета комфортнішим, а роботу з ним — безпечнішою!
Детально подивитися оригінальний чохол Lenovo tab 4 10 plus від Walk можна на нижче представленому огляді!




Жіночий смарт-чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X704L X704F від Walk Fairy забезпечений магнітним замком і розумним обкладинкою Smart Sleep, яка занурює в сон мобільний пристрій.
Приймаємо оплату накладеним платіжом і в безнадійній формі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 173 мм |
| Ширина пристрою | 247 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Фея |
| Для якої моделі планшета | Lenovo tab 4 10 PLUS TB-x704L X704F |
- Ціна: 315 ₴







